Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így szabad edzeni, esetleg...

Így szabad edzeni, esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés
Heti 5x edzés, 1 edzésen belül csak egy izomcsoport, a nagy izomcsoportokra (pl. mell) 4-5 db gyakorlat. Míg a kisebb izomcsop. (pl. bicepsz) 2-3 db gyakorlat. Plusz egy kis testsúlyos gyakorlatok is, meg egy kis futás és bicajozás. Táplálkozás jó, most heti 3x edzésem van, de így szerintem jobb lenne. Jól fejlődök, régebben futó voltam. 187cm/81kg
2012. márc. 16. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet heti 5x, de szerintem legjobban 4 napra lehet elosztani, én legalábbis azt szeretem :) a láb és a hát nagy izomcsoportok, a mell nem, elég rá 3-4 gyakorlat. nálam: bicepsz, tricepsz 3, váll 3 + csuklyára vállvonogatás, mell 3, hát 4, comb 5, vádlira és hasra ahogy tetszik.
2012. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!