Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb testtömegnövelő?

Melyik a legjobb testtömegnövelő?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem el a testtömegnövelést és eddig a MuscleTech-től a Muss Tech-et használmtam! A kérdésem az lenne h maradjak e ennél vagy váltsak?

Olvastam róla sok mindent és 4 tömegnövelőt ajánlanak, de nem tudom h melyik a legjobb nekem!

Eddig ezt használtam: [link]


Itt van a többi:


-True Mass: [link]

-Serious Mass: [link]

-Pro Comples Gainer: [link]


A 4 tömegnövelő közül melyik a legjobb?

Előre is köszönöm!!!


21/F


2012. márc. 16. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, hogy neked melyik a legjobb, mert az étrendedtől függ, hogy mit kell vele kiegészíteni, mennyi ch és fehérje hiányzik még. Én mondjuk eleve proteint vennék és ehhez tennék dextrózt edzés után, vagy ha ezek közül kellene mindenképpen választani, akkor vennék egy magasabb fehérje tartalmú tömegnövelőt, pl True Mass, vagy Pro Comples. Vagy Gaspari Real Mass. :)
2012. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen! Lenne még 1 kérdésem, mégpedig az h mennyi dextrózt tegyek hozzá? Edzés utána gondolom.
2012. márc. 16. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Még vmi, a Serious Massban 2x annyi a kalória, az nem lenne jobb?
2012. márc. 16. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak proteinhez rakj dextrózt és ahhoz is csak edzés után. Ilyenkor mehet a fehérjéhez 40-50g.

Tömegnövelőhöz nem kell dextróz.

Azért van a Serious-ban több kalória, mert kétszer akkora egy adag, ha az étrendedből hiányzik ennyi ch, akkor veheted ezt is.

2012. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm! :)
2012. márc. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!