Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport az, ami a legjobb...

Melyik sport az, ami a legjobban mozgat meg, és a legjobb női alakodat hozza ki?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nem vagyok kövér, vannak rajtam zsírpárnák, de főleg nagyon edzetlen a testem. Olyan sportra szeretnék beállni, ami nagyon megmozgatja minden egyes testrészemet. Ha még az is belefér, viszonylag rövid idő alatt eredménye is legyen. Ebbe tudom beletartozik a táplálkozás, és az is, hogy utána ne hagyjam abba. Ezzekkel tisztában vagyok.

Tudom, hogy az úszás, az mindennél jobb, viszont nagyon megutáltatták velem.


A választ előre is köszönöm !


2012. márc. 10. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Konditeremet nem szeretnéd megpróbálni? Aerobic edzés, kardió edzés, súlyzózás, helyes kaja mellett. Összerakott edzéstervvel, úgy, hogy minden testrész benne van, meg tudsz vele mozgatni mindent.
2012. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam már rá, viszont abban semmi élvezet nincs, meg még az is benne van, hogy rosszul állítom össze az edzéstervet, akkor konkrét szakemberhez kéne fordulnom, mert lehetetlen alakom van, amin korringálni szeretnék, viszont a sport egyenletesen megmozgat.

Valami konkrét sportra gondoltam, ami tényleg kiadós. Pl. Kosárban van a csapatszellem, táncban a közben lévő zene.


Azért köszönöm szépen a válaszodat! :)

2012. márc. 10. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:

a legjobb alakjuk egyértelműen a fitnesz modelleknek van.

[link]

2012. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ is, viszont, sportra gondolnék.
2012. márc. 10. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

a fitt modellek heti 6x edzenek napi 1.5-2órákat.

ha ez nem sport,akkor nem tudom mi az.

a fitt modell meg egy versenyszám neve,nem azonos a kifutó,vagy fotómodellséggel.

2012. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, de nekem nincs 6 napig másfél óra szabadidőm.

tudom hogy sport, de olyan sportot keresek, ahol.. ami csapatszellemmel jár. Kosár, tánc röpi... a hagyományosak közül valami

2012. márc. 10. 23:16
 7/9 anonim válasza:
Zumba?
2013. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Már nem azért, de itt felsorolsz egy rakat sportot. Ha ezekkel tisztában vagy, és semmi nem jó, amit tanácsolnak, minek kérdezel? :D lehet menni kosarazni, focizni, táncolni, aerobikozni, futni, biciklizni, fallabdázni, röpizni, teniszezni, görkorizni, vehetsz gimnasztikai labdát, azzal is vannak gyakorlatok és a lehetőségek száma végtelen. Legyél már egy kicsit kreatív :D
2014. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anna0125 válasza:
Szerintem ki kéne próbálnod a lovaglást! Jól átmozgat, feszesíti a feneket és a hasat is. És mégis mi lenne nagyobb csapatmunka annál, mint hogy egy nálad többszáz kilóval nehezebb lénnyel dolgozol együtt. Egyaránt jó a testnek és a léleknek. De ha megfogadod a tanácsomat akkor lovaglás után mindig nyújtassz egy fél órát különben nagyon merevek lesznek az izmaid.
2020. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!