Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég az, ha egy izomcsoportot...

Elég az, ha egy izomcsoportot 1héten csak 1x edzek meg, de azt keményen? Jelenleg minden izomcsoportot 1héten 2x edzek.

Figyelt kérdés

Az edzéstervem lehet elég bizar:

Hétfő: Mell-tricepsz-hát

Kedd: has

Szerda: bicepsz-váll-láb

Csütörtök: has

Péntek: mell-tricepsz-hát

Szombat: has

Vasárnap: has-bicepsz


15 éves vagyok, 1éve járok konditerembe. A kaja nagyjából rendben van. Változtatni is szeretnék ezen az edzésterven, de nem tudom mit mikor eddzek. Tudnátok segíteni?


2012. márc. 16. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, eddig is úgy kellett volna. ha az eddigit tisztességesen csináltad volna, rég túl lennél edzve, szóval csak lötyögtél. oszd szerintem 4 napra, valahogy így: 1. mell-bicepsz, 2. váll-tricepsz, 3. hát, 4. láb, hasat és vádlit tehetsz bárhova, ezek mehetnek heti többször is.
2012. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem jó így. Egy négynapos edzéssel jobban járnál. Pl:

H: mell-bic

kedd: láb

csüt: váll-tric

p: hát

has mehet bárhová heti kétszer.

így van idő regenerálódni.

2012. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyuszi megelőzött amíg írtam :)
2012. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedd, csütörtök, szombat nekem eddig pihenőnap volt, a has elég gyorsan renegerálódik, azt nyúzom nyugodt szívvel.
2012. márc. 16. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
a tesztoszteron.hu-n van egy cikk amiben leírják, hogy egy izomcsoportot nyugodtan meg lehet edzeni egy héten kétszer, sőt, ajánlott is, csak hagyj neki elég időt a regenerálódásra
2012. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valóban meglehet, ha megvolt a 48óra regenerálódási idő, szerinted ebben az edzéstervben megvan? egyébként meg, brutál a mell tric hát kombod, hogy arra a hátra hogy van erőd a végén, jesszus rossz belegondolni
2012. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mégis a hátam fejlődött a legjobban!xD
2012. márc. 18. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!