Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy milyen...

Honnan tudom hogy milyen nekem az ideális futó cipő?

Figyelt kérdés
5 honapja futok most egy nike pegasus 27 em van de szeretnék venni egy másikat....nagyon jo imadom meg minden csak mégis szeretnék egy másikat esetleg valaki boltot tudna ajánlani ahol tudnának nekem segíteni hogy tényleg a számomra legmegfelelőbbet válasszam :)

2012. márc. 17. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
onnan, hogy nem fáj benne a lábad. amúgy, ha találtál egy jót, akkor az.
2012. márc. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is akarok venni egy cipőt, a mostani lyukas helyett. Ugyanezt szeretném én is tudni :)
2012. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen és szerintem ennyi totál hülyeség hogy nem fáj benne a lábad.....mert oke szempont ez is de szerintem még marhasok tényező befolyásolja a dolgot ennyi erővel akkor futhatok mezítláb vagy papucsban is abban totál nem fáj a lábam.....viszont utolsó van egy nagyon jo sport bolt ami kifejezetten futóknak van szerintem én be fogok menni ha pesti vagy esetleg ajánlom neked is na ott aztán száz hogy segítenek és sok sok cipőből választhatsz is :) [link]
2012. márc. 19. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi, elkezdek spórolni... mire teljesen lerohad a lyukas cipőm összegyűlik a normálisra való.
2012. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj hát nem kell 30 ezres cipöt venni figyi én manapság láttam tök jokat a deichmannba szerintem nézz be megéri vagy a honapuk [link]
2012. márc. 20. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!