Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 31 éves 60kg,164 cm magas nő...

31 éves 60kg,164 cm magas nő futhat gyerek futó cipőben vagy tényleg hamarabb tönkre megy a cipő talpa a súly miatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy futó cipőt amit kinéztem gyerek cipő de nem értem akkor mert 38-as méretű lenne jó.De azt mondták nekem hogy ne vegyek mert nem az én súlyomra van tervezve és hamarabb tönkre fog menni.Mert állítólag ezek azért gyerek cipők mert kis súlyú emberekre tervezték és nem lesz elég tartós.De akkor miért van még 39-es méretben is?Szerintetek igaz ez?Minden nap futok kb 8-10km-t.Köszi.
2012. márc. 8. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

napi 8-10Km idővel minden cipőt megvisel. Már megbocsáss, de neked is gyereksúlyod van(kb mint egy 14éves fiúé).

Nyugodtan megveheted.

Amúgy én a vékony cipőket szeretem futásra. Van egy pár grammos gyaloglócipőm ( de futásra is tökéletes) abban szoktam heti 2-xer 5km-et futni.

Amúgy a newfell cipők jók ilyen célra, de nyugodtan megveheted azt amit kinéztél.

2012. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!