Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel az edzéssel tudok még...

Ezzel az edzéssel tudok még javítani a fizikumomon, alakomon?

Figyelt kérdés

Először is az étrendem átalakítottam teljesen egészségesre, ami gazdag fehérjében.

Régóta edzek otthon, és már van látszata( mellizom, kockahas) Ezzel tudok még javítani?

100 fekvő (egyhuzam megállás nélkül) 3x30 fekvő, 2x10 egykezes fekvő.

5x7 húzódszkodás befelé fordított tenyérrel, 3x7 kifelé fordítottal. 60 gugolás, 2x7 egylábas gugolás. 70 hasprés 30 felülés, 50 lábemelés. a végén szoktam kicsit expanderezni is.


2012. márc. 17. 11:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy Minden harmadik napon edzek, délutánonként. Nincsen megtervezve napok szerint, hanem minden 3. napon, tökmindegy milyen napra esik.
2012. márc. 17. 11:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy szintig lehet vele fejlődni, de nagyobb izomzathoz súlyzós edzés kellene. 100 fekvőtámasztól már csak az erő-állóképességed nő.

Próbáld súlyterheléssel végezni a gyakorlatokat.

2012. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tibike31 válasza:
addig jo a fekvo tamasz meg erzed hogy a karod birja a tested aztan jonne hogy rudon huzzod fel magad teljes test tomegedel aztan erosodnel.
2012. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!