Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem egy...

Valaki segítene nekem egy egész heti edzéstervet összeállítani? 19/L 162cm,53kg (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Szükségem volna egy olyan edzéstervre, amit itthon tudnék csinálni, mivel nincs lehetőségem konditerembe járni.


Szóval egy 19 éves lány vagyok, 162cm és 53kg. A combom és a karom az, ami ténylegesen husis és fogynom kellene belőle, a többi "részemnek" elég lenne a formálás.


Tudnátok segíteni, hogy hogy volna érdemes ennek az egésznek nekiállni, melyik nap mit csináljak?


Kihangsúlyozom, hogy nem izmos, csupán nőies és formás szeretnék lenni.


Köszönöm, ha valaki szán rám időt.


2012. márc. 17. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

vedd meg a fegyencedzés c könyvet,olvasgasd át,abban vannak edzéstervek is,kezd a veteránnal és mellette kezd el ezt is-

[link]

2012. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zárójelben megsúgom, hogy a formát az izmok adják.
2012. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:D

én is gondoltam ,hogy kitérek erre a forma dologra,de már feladtam.

első

2012. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A combom izmos, nagyon kemény, nem lötyög. Mégsem formás...


Egyébként meg első, úgy írtad ezt, mintha egy hülye lennék és nem lehetne nekem elmagyarázni, hogy mit nem fogtam fel eddig...


Azért köszönöm.

2012. márc. 17. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:

nem nézlek hülyének,dehogyis.

csak szoktam írni a fogyiba is néha-már nem-és leírtam kb 1000x hogy a hús az hús,vagyis a husis az izmos a zsíros meg zsíros.

szóval ha a hentestől kérsz egy kiló húst,akkor az állat izmát fogod kapni és megenni.

a formát meg definiálta a 2. kollega.

na mindegy.

az első válaszomnak utána nézhetsz nyugodtan.

2012. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utána is fogok nézni, mert érdekel. Csak ez a hülyeség bánt most, hogy egyébként semmi gondom az alakommal, csak nagyon vastag a combom és olyan aránytalan lesz tőle az egész testem. Főként a belső combommal van a gond. Ezért is gondoltam, hogy felteszem a kérdést, mert eddig hiába dolgoztam, tornáztam, futottam... Semmitől nem lett kisebb :/


Köszönöm szépen.

2012. márc. 18. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:

jó,hát persze.

kisebb elsősorban a diétától lesz,ez egyértelmű,de 53 kilós csajnak nem fogok diétát ajánlani.

elég lesz a rendszeres edés.

a súlyodból gondolom,hogy nem lehet azért olyan nagy a gond,csak szerintem nincs pasid aki gyönyörködjön benned,azért vagy kicsit nyafi:).

2012. márc. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4 évig volt barátom, nem régen lett vége.

Sajnos ez komoly dolog. Diétával értem el ezt a súlyt, mivel amíg volt párom felszedtem 15kg-t. 58 kg-ról fogytam most le 53-ra. De ki tudja meddig tart ez az állapot :/

Nem diétázom, csak szeretnék rádolgozni erre... biztos, ami biztos alapon.


Meg egyszer élek, miért fogadjam el azt, h jó vagyok, ha lehetek nagyon jó is?

2012. márc. 18. 01:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Jól írták a többiek, formásodni úgy lehet, ha vagy zsírt adsz le, vagy izmot szedsz fel. Olyan nincs, hogy a combból fogyasztasz, másik helyen meg izmot építesz. Ehhez két különböző étrend kellene. Szerintem sem kellene 53 kg-osan fogynod. Inkább tömegnövelő étrenddel egy kis izmot kellene építened (combra is), ami megadná a formát. Így pár kg-al lehet, hogy több lennél, de ha meglenne a megfelelő izomtömeg, utána szálkásító diétával a megmaradt zsírt még le lehet dolgozni. így lenne a végeredmény egy jobb forma.

Végezheted szerintem is a fegyencedzést vagy súlyzós edzést. Attól nem kell félned, hogy túl izmos lennél, mert nőként, kox nélkül ez nem lehetséges.

Nézd meg Toldi Zsuzsiékat, ők is súlyzós edzéseket végeznek: http://www.youtube.com/watch?v=4-Lm7JLnqyM

2012. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Végre valaki elmagyarázta, hogy nőként nem lehetséges, h csak úgy tiszta izom legyek. Így már mindent merek csinálni :)

Ki fogom próbálni, amiket írtál. A súly nem érdekel, ha kinézetre jól nézek ki :)

2012. márc. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!