Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Járt valaki vagy valakinek az...

Járt valaki vagy valakinek az ismerőse a Miami Balett tánciskolába? (balettre) Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 00:32
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Én most szeretnék járni októbertől a Miami Balettre. Te végül is elmentél? Milyen volt? Tudsz mesélni róla?

2012. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmi extra, korrekt hely. Hátránya: eléggé kiesik (legalábbis a belvároshoz képest), nem egy kellemes vidék (főleg este sötétben), és tavasszal iszonyú meleg volt, amikor sütötte a nap az épületet - de ez télen nem lesz így.

Ezt leszámítva elégedett voltam.

2012. okt. 2. 23:28
 3/7 anonim válasza:
És mennyit fejlődtél? Jók az oktatók? Teljesen kezdő szintre jártál?
2012. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy fiatal lány tanított, jó volt, nem volt vele semmi gond. Viszont már eléggé idős vagyok (nem is tini!), és csak ki szerettem volna próbálni. A fiatalok sokat fejlődtek, én jóval kevesebbet, de az alaplépéseket megtanultam, meg hogy miről is szól ez az egész.
2012. okt. 3. 12:38
 5/7 anonim válasza:
Én is csak hobbi szinten szeretném, 21 éves vagyok, profi táncos se lesz belőlem mostanában az tuti :) Köszi, hogy válaszoltál!
2012. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaaa, én már 35 vagyok, de volt egy 50 körüli nő is. 21 évesen még bőven jó, legtöbben olyan 20 körüliek voltak a csoportban.

Nekem is 20 évesen kellett volna járni, csak akkor nem volt ilyen lehetőség... pedig tutira jobban ment volna. :)

2012. okt. 4. 22:24
 7/7 anonim válasza:
Nagyon nem ajánlom a helyet. Órakezdés előtt várhatsz a kapuban, nem nyitják ki az ajtót, csak 10-15 perccel a kezdes előtt, szóval esőben, fagyban, hóban, kánikulában ott kell várnod. A terem kicsi, sok embert engednek be egy órára, nem lehet elférni, a tanárok olyanok mintha szintén kezdők lennének. Az árakat mindig emelik fél év alatt 5x volt tagdíj emelés (1000ft-tal)!
2017. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!