Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Masszázsöv narancsbőrre?

Masszázsöv narancsbőrre?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tornázgatok, kardiot és mellette erősítőket is végzek. Nem ugyanannyit mindennap de arra figyelek hogy farizom torna meglegyen mindennap. Ugyanis elég vékony vagyok (sokak szerint sovány) de elképesztő narancsbőr lett a fenekemen mostanra, nyilván az életmódom miatt. A sok ülést nem kerülhetem el a hosszú buszutak és a tanulás miatt, de igyekszem ellensúlyozni mozgással és kicsit egészségesebb étkezéssel.

Továbbá a torna mellett kenem magam narancsbőr elleni krémmel.

Ezek mellé szeretném még a masszázsövet kis plusznak.

Tudom hogy rengetegen mondják hogy semmit nem ér, de elvileg érnie kéne valamit mert masszírozza a bőrt és a narancsbőrnek az jó ellenszer ha masszírozva van.

Olyanok véleményét szeretném olvasni, akik használták rendszeresen és főleg olyanokét akiknek be is vált.



2012. márc. 18. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:

összírtál ide minden butaságot már bocs.

1.ha rendesen edzenél farizomra,akkor utána napokig nem bírnál újra edzeni rá,nemhogy minden nap.

2.ha sovány vagy és mégis nb-ös,akkor az étrended-feltéve,hogy van-anorex étrend lehet és rémes a testkompozíciód,kevés az izomtömeg.

3.nb elleni krém.

mega lol!

a krémek nem égetnek kalóriát,nem csökkentenek testzsírt,tehát becsapás.

4.a masszásövet külföldön csak úgy lehet árulni,hogy a forgalmazását nem kapcsolják össze a fogyással,alakformálással.

szóval újabb buta ötlet.

2012. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Farizomtorna az fitnesvideóból kiragadott rész, és szép fokozatosan növelem az erősségét mivel pont hogy nem akarok rögtön a legnehezebbel kezdeni, mert könnyen begörcsölnek az izmaim ha hirtelen túlzásba viszem.

Az étrendem nem anorex, elég gyakran eszek, csak ilyen az alkatom (családi örökség).

És nem írtad, hogy használtad-e. Megjegyezném, hogy a kérdésemben leírtam hogy csak olyanok írjanak akik már használták. Szóval nem kéne beleokoskodni, amíg ki sem próbáltad. Vannak más elemei is a kérdésmagyarázatomnak amit a válaszodból láthatóan félreértettél. Előbb tanulj meg szöveget értelmezni (általános iskola).

2012. márc. 18. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:

"elvileg érnie kéne valamit mert masszírozza a bőrt és a narancsbőrnek az jó ellenszer ha masszírozva van. "


Nézd, én tudok neked csinálni rendes cellulitmasszázst, tanultam, értek hozzá. És hozzáértőként azt mondhatom, hogy a narancsbőr ellen a narancsbőr elleni masszázs használ, tehát még az általános masszázsfogások sem sokat érnek, amit svéd- és gyógymasszőrként megtanultam, tehát a fenti megállapításban semmi helytállót nem látok. Eltekintve attól, hogy amit egy ilyen kütyü csinál, azt nem is nevezném masszázsnak egyáltalán. De ha inkább erre költöd a pénzedet, mint egy szakemberre, az a te dolgod.

Továbbá bármiféle masszázs csak akkor fejti ki a hatását, ha minden mást megteszel a sikerért -- a "tornázgatok" meg a "kicsit egészségesebb étkezés" nem tudom, hogy mit takar, elég-e, és tartozik-e hozzá megfelelő folyadékbevitel.

2012. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy lemondok a masszázsövről.

Mennyibe kerülne narancsbőr kezelésre járni és milyen gyakorisággal szükséges?

2012. márc. 19. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:

te os...

a 4es pont a válasz,uh a szövegértéssel neked vannak gondjaid.

a masszázs max annyit ér,hogy szétnyomogatják a csómókat,de nem csökkentik a testzsírod.

tehát a nb eltüntetéséhez a testzsír százalékot kell csökkenteni,mert a magas testzsír egyértelmű jele a nb.

de hogy konkrét módszert írjak,bár ropi vagy,de ha tényleg le akarod magadról vakarni,akkor ez a recept-

kalóriadeficites szálkásító diéta magas fehérjebevitellel 2-3 hónapig és napi 1 óra ugrókötelezés nagy tempóval menetekre osztva.

2012. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ennyire nem tudok odafigyelni az étkezésemre az élethelyzeteim, körülményeim miatt. Annyit tudok csak tenni, hogy csökkentem az édességet meg egyéb cukros, olajos kajákat.

Szóval jó lenne ha leakadnál a saját témádról, észrevehetnéd már hogy nem ezekre vagyok kíváncsi. Utolsó kérdésem az volt hogy a narancsbőr kezelések mennyibe kerülnek átlagban. Ha ez nem segít és fölösleges, az legyen az én bajom. De ha már válaszolsz akkor a kérdésre válaszolj, ne okoskodj.

2012. márc. 19. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:

reménytelen vagy.

"csökkentem az édességet" aztak-urva:D

én tényeket és konkrétumokat írtam,aki itt próbál okoskodni az te vagy a hozzá nem értéseddel a dilettáns dumáddal és a munkakerülő hozzáállásoddal.

na szeva!

2012. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne hagyd magad! Tanácsot kértél, és nem azt, hogy sértegessenek! A narancsbőr elleni krémek max. vérkeringés-frissítő hatásúak, de a legtöbben túl sok a szintetikus adalék, válassz valami természetesebbet! (pl. Dr. Kelen cuccok) A szauna utáni jeges dörzsölés vagy a hideg-meleg váltózuhany is frissíti a vérkeringést különben! A masszázsöv felesleges, de az ultrahangos zsírbontás sokat segíthet narancsbőr ellen, (keress rá a Forever Slim gépre!), és ami még tutira beválik, az a Callanetics edzés! Nem számít, hogy nem vagy mazochista, mindenkinek becsúszik néha valami édesség. Nekem az jött be, hogy elkezdtem péksüti-evés helyett gyümölcsturmixokat csinálni reggelire, minden nap mást! Próbáld ki: banán-kiwi, alma-cékla, vérnarancs-alma, stb...
2012. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2 hónapja használom a neten rendelt masszázsövem. Nálam a fogyás nem volt cél, lévén 52 kiló vagyok, de a combom narancsbőrös. Negatívum: nekem viszket tőle a bőröm. Pozitívum: látványosan csökkent a narancsbőr, illetve én esténként a vádlimra szoktam még feltenni, tök jól lelazítja a lábam.
2017. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!