Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek az infraszauna...

Elizadarcy kérdése:

Szerintetek az infraszauna vagy a Dyras masszázsöv használ valamit a megereszkedett hasi bőrömre és a striáimra?

Figyelt kérdés
Elég sokat fogytam, és bár tornázom,de megereszkedett a bőröm, ráadásul a striáim is csúnyán látszanak, mintha műtéti hegek lennének. Nem tudom, hogy vegyek egy masszázsövet, vagy inkább infraszaunába járjak, vagy van más alternatív megoldás is!?

2012. márc. 13. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt Dyras masszázs és egyben szauna övem. De SEMMIT nem használt, így eladtam. (Csak pénz kidobás volt)


Az infraszaunáról nem tudok véleményt mondani, mert azt nem próbáltam.

2012. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ptecus41 válasza:

Ahogy az előző válaszadó is írta a masszázs öv kidobott pénz sajnos-

Többet ér, ha tornázol helyette, odafigyelsz az étrendedre - ami nem koplalást jelent! :)

Érdemes kipróbálnod a Reconstria krémet, nekem szépen helyrehozta a bőrömet. Egész vastag striáim voltak,

főleg a derekamon és a hasamon.

Néhány hónapos krémezés után már szépen látszódott a javulás és halványodtak, kifehéredtek a striák.

2012. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!