Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hanyatt fekvésben meddig...

Hanyatt fekvésben meddig bírjátok a föld felett tartani a lábatokat?

Figyelt kérdés
Mennyi az elég és mennyi az optimális?
2012. márc. 18. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

nem szokás ezt mérni,ezért nem hiszem,hogy sokan tesztelnék ezen képességüket.

viszont van egy gyakorlat a merev testes tartás,ami teszteli a deréköv erejét és állóképességét,azt kipróbálhatod.

így néz ki-

http://www.youtube.com/watch?v=_LHgYMNH87E

végig feszíteni kell közben,tehát nem csak tartani,befeszített se-ggel szabályos.

4perctől számít jó eredménynek a tartása.

2perc számít átlagosnak.

mondjuk a testépítő haverjaim rekordja 1perc 10 hehehe.

2012. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a videót, igen ismerem ezt a gyakorlatot és szeretem is, erről tértem át arra, amit én írtam
2012. márc. 18. 21:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg tesin, vagy edzésen szokta ezt csinálni, írjon nyugodtan , hogy mi a követelmény és abból meglátszik, hogy mennyi az optimális :)
2012. márc. 18. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én addig, ameddig az edző azt nem mondja, hogy letehetem...
2012. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyit írj még le , hogy milyen edzésen csinálod és hogy fiú vagy , vagy lány. A válasz egyébként teljesen jogos :)
2012. márc. 20. 09:48
 6/6 gyula1971 ***** válasza:
A videó sajnos már nem elérhető. Engem is érdekel a felmérés erről a gyakorlatról.
2015. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!