Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik lenne a kevésbé rossz...

Amélia kérdése:

Melyik lenne a kevésbé rossz cipő futáshoz?

Figyelt kérdés

Egy noname olcsóbb sportcipő, de legalább új, vagy

egy használt, de márkásabb futócipő?

A mostani cipőmben már érzem, hogy megette a "kilométereit" nagyon szükséges lenne miharabb egy újat beszereznem, de nem igazán fér most bele az anyagi keretbe egy tényleg jó cipő.

Arra gondoltam, hogy veszek egy olcsóbb, nem márkásat, de azért próbálom a legjobbat kiválasztani.

Vagy inkább nézzek szét ilyen netes oldalakon, hátha találok valami használtat, jó áron?

De azt kitudja hányszor használták már, meg lehet nem is lenne jó, meg már más lábához "idomult"

Nem tudom eldönteni, segítsetek légyszi:)


2012. márc. 18. 19:19
 1/8 G'sX ***** válasza:
noname-t tuti nem vennék, próbálj nézni akciós normálisakat, kifutó darabok vagy amikből már csak 1-2 méret van és ezért leárazzák
2012. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, kifutó darabok között még szétnézek holnap, Hervisbe szokott lenni mindig ilyen, fölsőket is úgy szoktam venni, ez eszembe se jutott..

De max 3-4 ezrem van csak rá..(annyiért úgysem elsz, de próbacseresznye)

Szóval ha ott nem lesz méretemben, ekörüli összegért, marad a noname (Winkre gondoltam, az azért jobb lehet)

2012. márc. 18. 21:18
 3/8 G'sX ***** válasza:
4ért nem nagyon, de 7 körül már kaphatsz, az ilyen wink meg hasonlók csak úgy néznek ki mintha bármi közük is lenne egy normális futócipőhöz, outletekben próbálj nézni reebokot azok olcsók, inkább húzz ki még egy hónapot a régiben de ne vegyél wink meg hasonló gagyit, egy agyon kopott, szakadt normális cipő is többet tart és jobb a lábadnak mint egy új gagyi
2012. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 N0rbi04 ***** válasza:
Én 11k-ért vettem most egy Nike futócipőt. Kifutó modell volt, így féláron adták. Asics még állítólag nem rossz. De 10k alatt ne vegyél, inkább várj a vásárlással. Egy tönkrement ízület sem ér 4000 Ft-ot.
2012. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 G'sX ***** válasza:

"Asics még állítólag nem rossz"


asics a legjobb, nem állítólag nem rossz ;)

2012. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

KÖszi, hogy írtatok:)

Én Niket szeretnék majd..Arról esetleg vélemény vkinek?

Ezt a kevesebb mint egy hónapot a szülinapomig meg kíbírom már valahogy, egy futócipőt kértem szülőktől:)

Addig a futást inkább hanyagolom is, marad egyelőre a spinning, legalább kíméli a bokámat, ami elég sokszor fáj mostanában.

2012. márc. 20. 22:21
 7/8 G'sX ***** válasza:
nike runningból is találsz viszonlag olcsót nagyon nem tudsz mellé fogni vele, hobbi szintre teljesen megfelel szinte bármelyik
2012. márc. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:) Arra gondoltam én is:)

Heti 3-4x szoktam általában, kb 8-10 kilométert:)

2012. márc. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!