Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék gyorsabb?

Hogyan lehetnék gyorsabb?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Elsős gimnazista vagyok egy erős gimiben. A tesis is komolyan veszik, de nem is ez a fő ok, hanem az hogy focizok. Szóval gyorsabb szeretnék lenni. Néptáncolok, már 11. éve, de az inkább az állóképességemet javítja. Nem vagyok vészesen lassú, a 60m-t 9.5s alatt futom kb, ez az átlagnál valamivel lassabb, de nem rossz. Dongalábam van, ha ez számít, de nem hiszem, hogy ez hátráltat, mert tánc közben sem érzek semmit.

Tehát a kérdés: hogyan lehetnék gyorsabb? Hogy lássátok az elvárásaimat: a 60m-es eredményemet 9mp alá szeretném tolni.

Köszönöm az ötleteket és értelmes válaszokat!


2012. márc. 18. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:

Miért ne?

Hosszútávon simán jó vagyok, 7.-ben megyei 3. helyezett lettem mezei futáson.

Provokálj csak. De közlöm, hogy elég szarul megy.

Most meg menj és nyiss ki még egy csipszet és élvezd ahogy oltogatod a mozogni vágyokat.

Szia.

2012. márc. 18. 21:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok szakértő, de ha van túlsúlyod, akkor érdemes leadni belőle, azzal mindenképp lehet gyorsulni. Fuss rendszeresen és csinálj sprint edzéseket.


Futó oldalakon tedd fel ezt a kérdést, ott biztos kapsz rá megfelelő választ szakavatottaktól.

2012. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Messze nem vagyok túlsúlyos, 181 centi magas vagyok és 67 kg.

Utolsó válaszoló, kösz, körbenézek majd akkor futó oldalakon.

Te meg másik válaszoló, szerintem még életedbe nem sportoltál semmit. Bal kézzel tömöd a fejedet, jobbal meg recskázol. :)

2012. márc. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!