Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni hamar?...

Hogyan tudnék hízni hamar? Bövebben lennt, fontos!

Figyelt kérdés

Nos,56 kg vagyok 17 éves szálkásan izmos de szerintem ez nagyon kevés egy fiunak. Kondiztam is sportoltam is de maximum kg az 62 volt. Szeretnék megint járni kondiba és fehérje port étrendkiegészitöt szedni ugymondd de szerintem nem ezzel van a baj hanem,hogy keveset eszem,esetleg alvás befolyásolja? Ötleteket várnék,hogy hogyan tudnék hamar hizni és magamra szedni pár kilot. ètrendet hogyan tegyem rendbe,mikor egyek mennyit és mit. Várom az ötleteket,értelmes válaszokat légyszives. 17 / F

köszi :)


2012. márc. 18. 22:14
 1/6 thewhiteman ***** válasza:

az első lépés

[link]

2012. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne egyél. zabálj. rajtunk már csak az segít.(énis nehezen hízok)
2012. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de mit mikor mennyi idö pihenés,ugy tudom ha megszabom magamnak hogy pl eszek reggel 8kor ezt és ezt és minden reggel 8kor akkor is ha éhes vagyok ha nem akkor ez számit. és ebédre is meg vacsira is igy..
2012. márc. 18. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
plusz tolhatnál valami tömegnövelőt is pl. jumbo
2012. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thewhiteman ***** válasza:
belinkeltem az alapismereteket, oda le van írva minden, de szarj bele
2012. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elolvastam öket!!! köszi!!!
2012. márc. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!