Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék kb 15 kg-ot....

Hízni szeretnék kb 15 kg-ot. Nemrég kezdtem a Fegyencedzést. Hogyan lehet? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem a Fegyencedzést így inkább izomra megyek mint zsirpárnákra. 185cm és 70 kg vagyok ezért kelle némi plusz kiló, mert látszik rajtam a hiánya. Nem akarok huuu de nagydarabra kigyurodni, csak az a fogdmeg test kialakitására törekszem.

19/f


2012. márc. 7. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is a fegyencedzést csinálom. Ha hízni szeretnél, egyél több húst, főleg vörös húst (ez nagyon jó vérképző is). Arra viszont figyelj oda, hogy a fegyencedzéssel akkor fogsz jobban boldogulni, ha könnyebb vagy, mert ugye az egész edzésmódszer a saját testsúlyod emelgetéséről szól, és ha könnyebb vagy, kevesebbet kell emelned. Ha annyit eszel, amennyi jólesik (és nem többet), a rendszeres edzés hatására növekedni fog az izomtömeged. Semmiképp se egyél többet annál, amennyi jólesik, mert akkor csak zsírod lesz. Míg ha annyit eszel, amennyit a szervezeted kíván, akkor az izomtömeged fog növekedni, és ez a cél.
2012. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 raffaello válasza:
Ha csinálod, biztos fogsz "hízni". Én két és fél hónap alatt 4 kilóval lettem nehezebb, ugyanakkor a nadrágszíjamat 2 lyukkal szorosabbra kellett húznom, hogy le ne essen a nadrágom (most 174 cm és 81 kg vagyok). Amúgy pedig egyáltalán nem eszek húst.
2012. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!