Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amit írnak a Fegyencedzés...

Amit írnak a Fegyencedzés könyvben, az tényleg igaz? Egy edzőteremben kigyúrt ember valóban tök gyenge, és csak fel van pumpálva? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez a véleményem: dirtboy linkjét nézd meg. http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..
2012. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az első videót megnéztem, és találkoztam is már Vörös Zoltánnal, nagyon tisztelem.

De akkor mégis mire jó ez a könyv, és miből több, mint egy súlyzós edzés? Annyi előnye van, hogy ha tényleg olyan helyre kerül az ember, ahol nincs semmi eszköz, akkor hasznos a könyv, de (és ez már talán egy következő kérdés), miért ítéli el teljesen a könyv a súlyzókat?

Olvastam erről egy másik kérdésnél, és azt írták, hogy a testépítés a látszat miatt van, az erősítés pedig más. Akkor ez így hülyeség, ugye? :D Egy nem Vörös Attila szintű, hanem egy kezdőbb testépítő is ugyanúgy meg tudná védeni magát szerintetek?

2012. márc. 18. 22:57
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem ítélik el a súlyzós edzést a könyv írói (mert úgy olvastam, hogy több sportszaki írta, nem Wade), ez csak jó marketing a könyvnek, mivel sokan fogékonyak erre, hogy gyengének titulálják a testépítőket.

Az, hogy miként tudja megvédeni magát már más kérdés, ahhoz nem mindig elég az erő.

2012. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Na te is hulye vagy.

Nem tudok egy kezzel huzodzkodni, de mivel 10 eve t- boxolok van egy olyan erzesem, h ugy osszevagnam MR. Fegyencedzest, h beszarna.

A testepites az izmok noveleserol szol.

Egy eroemelonek mondja mar, h nincs benne ero.

Annyiban jo a konyv, amit irtal, h ha nincs semmid meg gyenge vagy mint a fos akkor jo vele elkezdeni.

De ettol meg nem leszel nagy harcmjvesz, egy 50 kilos gyerek a szart is ki fogja beloled verni.

2012. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Amugy mar kezd kur.vara unalmas lenni, h ilywn kis budos csicskak keverik a szezont a fazonnal, foleg, ha elolvasnak ilyen konyveket.

De ez is az irigysegen alapul...

2012. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdezőnek vagy nekem írtad?
2012. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kerdezonek.

Azt hiszi a sok hulye, h ha elkezd edzeni akkor verekedni is megtanul holott semmi.

2012. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A terheles szamit nem az hogy mivel csinalod, sulyzoval konyebb allitani, de a fegyenc alapjan testsullyal is eleg jol lehet sztem. A fegyenc elonye hogy otthon tudod csinalni igy kevesebb ido es penz, meg a fejjel lefele fekvo fal nelkul naggyon badass
2012. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23:21,ok, mert én is ezt írtam, hogy a bunyóhoz nem elég az erő.
2012. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy verekedni mást jelent, nem arra ment ki a kérdés, de hogyha neked már unalmas, akkor faszér' jössz ide ugatni :D Tudom, hogy pl tényleg egy börtönben meg kell tudnia védeni magát, de a könyv elején ott van, hogy milyen szánalmas hogy a mai kölykök súlyzóval próbálnak meg izmokat növeszteni. De Montez megírta amire kíváncsi voltam, illetve más is írt hasznos választ, nekik köszönöm!
2012. márc. 19. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!