Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanityről vélemény? Ilyen...

Insanityről vélemény? Ilyen helyzetben lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Ez most érdekes dolog lesz 30éves anyuka/nő vagyok......kb.2éve váltottam életmódot. Sok mozgás ésszerű étkezés stb...elértem az álomsúlyt hamar.Közben a mozgás az életem része lett. Rájöttem,h.az otthoni "Réka"dvd-k kevesek.Ezért beszereztem otthonra két egykezes súlyzót ,fekpadot,rudat,súlytárcsákat és nekiálltam a súlyzózásnak.Mellette futás és néha réka dvd is.Megint pár hónap múlva nagyon lefogytam így nekiláttam a minőségi étkezésnek a súlyzók mellé .Beszereztem mindent ami kell fehérje,BCAA,glutamin,karnitin.Étkezés is minőségi, pénzt nem sajnálva. Eredmény meg is lett szép definiált has (szült nőként)kerek popsi,izmos

comb a futástól leszálkásodd vádli stb....ez így mind szép és jó de történt valami....Folyamatos idegösszeroppanást kapok.Minden gondolatom az edzések körül forog...állandó sírás rohamom van az egésztől,belefáradtam......próbáltam pihenőt tartani,rövidet,hosszabbat de sajnos én az alacsony termetem miatt pillanatok alatt hízom,hiába a jó étkezés. Azonkívül nagyon féltem a már elért alakom,(naribőrös combos valakiből csini,izmos nő lettem)nem akarom elveszíteni mert RENGETEG MUNKA ÉS KITARTÁS VAN BENNE de már nem bírom tovább!!!! Nagyon de nagyon fáradt vagyok!! Van most valami ami tetszik ez az INsanity nevű program 60napos. Itt megvan adva,h.mikor mit kell csinálni . Szerintetek ez az edzés progi jó????? Elhagyhatom mellette 60napra a súlyzókat anélkül,hogy.durván megváltozzon az alakom??? Mellette a futás biztosan maradna,mert egyszerűen imádok futni...heti 2-3x 7-12km között. Emellett még szükséges dvd?????? Nagyon szépen köszönöm annak aki válaszol és érti,h.min megyek keresztül.


2012. márc. 19. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Huh elég nehéz kérdés :S Az Insanity első hónapja nem lesz annyira megerőltető neked ha 7-12 km-eket tudsz egybe lefutni. Maximum a felsőtest erősitése az ami egy kicsit fáraszthatsz vagy a pihenőnélküli kardió amibe bele kell adni mindent. Én az Insanity csak erősitésre használom ( Szív erősitése, keringés , és szinte a teljes izomzat) A súlyóm állandó, átlagosan étkezek.
2012. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, pontosan értem a helyzetedet... én az n-edik megszépülésben vagyok. Ez azt jelenti, amint rájöhettél, hogy a sokadik nekifutással változtattam meg az életmódomat (torna tornával, diéta) mert ahányszor életemben akadt valami komoly probléma, és felhagytam kínomban az állandó erőfeszítések folyamatos végzésével, úgy megváltoztam (hátrányosan), hogy én is alig ismertem magamra. Erőfeszítések a sokadik hatványon = egy nagyon szép én. Ha abbahagytam... nem is akarok rá gondolni, hogy néztem ki rövid idő alatt.

Szerintem inkább örülj annak, hogy ilyen remek eredményeid vannak... ezt sem tudja mindenki megcsinálni. Én most átalakultam már gondolkodásban is: megértettem, hogy az erőfeszítések nélkül nem az az ember vagyok fizikailag, aki lehetnék, és nem akarom megfosztani magamat attól, aki lenni akarok. Ebben a kérdésben (fizikai átváltozás és az elért eredményért végzett munka) vannak hiteles személyek előttem: Jennifer Nicole Lee, vagy Aziz Shavershian.

Insanity ügyben már bizonyára okosabb lettél azóta... én még csak mostanában fogom elkezdeni, nagyon sokat várok tőle.

2012. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!