Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek ha 2 férfi...

Lányok, szeretitek ha 2 férfi bunyózik? Szeretitek a jól verekedő fiúkat?

Figyelt kérdés

pl ott vagy egy szórakozóhelyen, és belédköt valaki, erre a barátod jól megveri. egy csomó amcsi film is ezt mutatja, hogy a lányok oda vannak a verekedős srácokért.

bejön nektek ha egy férfi tud bunyózni?:D A korotokat is írjátok le légyszi



2012. márc. 19. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

változó.

velem eddig két fajta szélsőség történt.

az egyik fajta csaj az ilyen bunyó után-

-te brutális vadállat,ezt másképp is meg lehetett volna oldani.te nem vagy normális.

a másikfajtának meg bejön és utána simul.

5-6 esetből arra következetek,hogy kb 60%nak jön be,40% meg kiakad rajta.

2012. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%
nem is érdemes tagadni, erre izgulunk fel
2012. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem annyira tanácsos amcsi filmekből élettapasztalatot meríteni, de ettől eltekintve nekem tetszik, ha a pasim tökös és cselekszik, HA kell (és nem mindig csak "beszélgetni" próbál).
2012. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%

én szoktam erről álmodozni is :D

16/L

2012. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti szeretik a csajok, az ilyen kemény csávókat. De nem fogok megtanulni kunfuzni, hogy legyen 1 agresszív csajom :D
2012. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha okkal csinálja (ahogy mondtad is, pl. belém köt valami részeg pasi, és a barátom megvéd) akkor igen. Viszont ha már azért is bunyózni akar, mert valaki hozzám szól, na attól rosszul vagyok. 24/L
2012. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
én 19 éves fiu vagyok 175cm 70kg! én szivesen verekednék más fiuval lányok elött élesbe!privátba irjatok:)
2012. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!