Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Káros a fehérje por? 16/F

Káros a fehérje por? 16/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak táplálékkiegészítő meg minden, viszont nem tudhatom miből lesz az a por. Az én koromban károsnak mondható? Esetleg a májat nem terheli? Elsősorban anyámat szeretném megnyugtatni, mert parázik...:) Ilyet szedek: [link]

2012. márc. 19. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem káros, sőt hasznos is mivel azért táplálék kiegészítő a neve mert ugyanazt tartalmazza mint egy táplálkozás(Fehérje, minimális szénhidrát).

Egyébként amit te használsz az jó és maga a por ultra szűrt Tejsavó fehérje koncentrátum ami az egyik legfontosabb izomépítő alapanyag.. Sőt még egészséges is.

És ne feledd ez nem steroid, a mályadhoz semmi köze nincs. :)

2012. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én is annyi idős vagyok kb amennyi te és már 1.5 éve edzek és rendszeresen szedek tömegnövelőt és mellé fehérjét és így sokkal észrevehetőbb volt a fejlődés mint az első kiegészítőktől mentes fél évben úgyhogy megéri, valamint ajánlom figyelmedbe : Arnold Schwarzenegger : A testépítés nagy enciklopédiája című könyvet (ebben minden benne van) és ezt az oldalt : [link]
2012. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 thewhiteman ***** válasza:
2012. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zakathol ***** válasza:
Anyudnak üzenem: [link]
2012. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!