Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez normááális? Miért nincs...

Ez normááális? Miért nincs izomlázam?

Figyelt kérdés

Először is üdv mindenkinek!

A napokban észleltem egy olyan dolgot, amely eddig soha nem fordult elő velem. Fekvőtámaszozás után nem volt izomlázam másnapra.. A fegyencedzésben leírt módszerekkel fekvőzök (tehát 2mp lefele, lent megtartom egy másodpercre aztán 2 mp fel és egyből engedem magam vissza, természetesen mindenféle lendület illetve egyéb "sgeítségek" nélkül) 4x10 db-ot csináltam és koncentráltam rá meg minden.

2-3 éve edzegetek (súlyzóval meg saját testtömeggel is), de eddig ilyen nem fordult elő. Most akkor ez jó-e vagy nem? Mert én úgy tudom, hogy az izomnövekedéshez kell az izomláz. Szóval a kérdés lényege: ugyanolyan eredménye lesz ennek, mint az eddigi izomlázas edzéseknek?

üdv 20/f



2012. márc. 19. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedsz bármiféle táplálék kiegészítőt, mert ha igen akkor valószínüleg az csökkenti az izomlázat , ha meg nem akkor már megszokta az izom a terhelést, próbálj meg változatosabb gyakorlatokat csinálni.
2012. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szedek, köszi!
2012. márc. 19. 20:03
 3/7 A kérdező kommentje:
bár hozzáteszem, hogy az edzés után egyből ittam egy pohárral, de előtte 2-3 hónapig nem ittam..
2012. márc. 19. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Alkoholt ittál? Mert ha igen akkor az semmi befolyással nincs az izomlázra úgyhogy valószínűleg a megszokással lesz a gond próbálj ki más gyakorlatokat.
2012. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is azzal lesz a gond, alkoholt nagyon ritkán iszok (van hogy évente 1x-2x..). No de akkor legalább tudom mi a probléma, köszi a segítséget!
2012. márc. 19. 20:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaa amúgy most kapcsolok :D Nem alkoholra gondoltam, hanem táplálékkiegészítőre, protein.
2012. márc. 19. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah akkor a protein miatt nincs izomláz, de egy kis változatosság nem ártana szerintem. :)
2012. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!