Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy evés kimarad az hiba?

Ha egy evés kimarad az hiba?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy holnap este edzek és már nem biztos, hogy rendes kaját tudok enni. (max. szendvicseket) Az nem annyira súlyos egyszeri alkalom, ugye?
2012. márc. 19. 20:03
 1/4 dirtboy ***** válasza:
ha egyszeri alkalom akkor okés végül is nem mész jövőhetén versenyre és gondolom tenni sem tudsz ellene.de ha igen akkor tegyél ellene hogy ne ilyen sz art egyél.
2012. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, kösz a válaszodat. :D Nem is versenyzek még most kezdtem. Csak ugye munka van és csak estére jön ki.
2012. márc. 19. 20:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz könnyen elkészítő kaját, ami fedezné? protein szeletek mennyire hatásosak?
2012. márc. 19. 20:35
 4/4 dirtboy ***** válasza:

protein szelet sem jön rosszul ilyen esetben,vagy ha tudsz venni egy tasak mannát az sem rossz.

de egyébként ezt most nem értem,én azt hittem a pénz az oka annak hogy nem tudsz majd rendesen kajálni de ha van pénz protein szeletre akkor van pénz elmenni a boltba rizsért és húsért is./elvileg/

2012. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!