Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 2 hónapja...

Kaarooliinaa kérdése:

15 éves vagyok és 2 hónapja edzem heti ötször fél órákat. Mert szerintem nem tökéletes az alakom. Abbahagyjam? Kihat a melleimre?

Figyelt kérdés
mert nemakarom hogy kisebbek legyenek a melleim mert így is kicsik mit tegyek?
2012. márc. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így egy picit kevés információ... mit edzel, hogyan, és hogy eszel mellé?


A mell meg a diétától mehet össze, azt mondják össze is megy, én nem tudom, nincs e téren tapasztalatom.

2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pacsi ***** válasza:
ha fogyni akarsz, akkor bizony a melleid is fogyni fognak
2012. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
6 után nem eszek nem fogyózok csak edzek és a tornavideo.hu edzéseket követem
2012. márc. 21. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A "6 után nem eszek" dolgot úgy felejtsd el, ahogy van! Csak izmot vesztesz, nem zsírt, magyarul rosszabbul fogsz kinézni tőle. Ha emellett meg épp azt eszed, amihez kedved van, és akkor, amikor kedved van, akkor az egész koncepció is úgy rossz, ahogy van :D


Fogyni szeretnél, vagy formásodni? (A formásodás = izmosodás, mert a formát az izmok adják. Túl izmos viszont soha nem leszel.)

2012. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!