Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap megyek kondiba...

Ha minden nap megyek kondiba az értelmetlen vagy használ?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy kell az edzések között 1 nap pihenö. Szerintetek? Vagy akkor csináljam ugy hogy heti 3x és a többi napom itthon fekvötámasz vagy ilyesmi? Normális válaszokat légyszives
2012. márc. 20. 14:11
1 2
 1/11 Nuke The Original válasza:
attól függ mi a cél? fogyókúra? szálkásítás? tömegnövelés?
2012. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tömegnövelés..56 kg vagyok 178 cm..
2012. márc. 20. 14:13
 3/11 Nuke The Original válasza:
elég akkor az 5 nap de az az 5 nap kemény edzés legyen ,hétvége a pihenőnap! nálam ez vált be!
2012. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell minimum 1 nap a szervezetednek hogy regenerálódjon. Egymás utáni napokon ne edz. és ha most kezded a kondit akkor érdemes teljes testes edzéssel kezdeni és utána átválthatsz az osztottra.
2012. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már régebben is kondiztam és aktivan sportoltam..62 kgra feltudtam menni csak betegség miatt lefogytam nagyon...
2012. márc. 20. 14:17
 6/11 yuda ***** válasza:

Elején vagy, akkor inkább két nap pihenő közötte. Bőven elég heti két alkalom, had pihenjen, erősödjön az az izom.

Utána pedig még évekig elég, ha egy nap pihenő, de akkor tényleg pihenő.

Mondjuk izmot akarsz építeni és állandóan csinálod minden nap, ne csodálkozz, ha nem fog semmi gyarapodni.

Türelmetlen , következetlen ember sehová nem jut.

Olvass bármilyen szakkönyvet, mindenhol ezt találod.Ésszel kell ezt is csinálni.

2012. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor heti 3 és csak egyek sokat mindig inkább?
2012. márc. 20. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van, kezdj átmozgató teljes testes edzésel 1-2 hónapig, majd mehet az osztott edzés heti 3 vagy 4 edzésnappal. [link]
2012. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nuke The Original válasza:
én hétfőtől péntekig edzettem úgy hogy minden nap 1 izomcsoportra edzettem normálisan ettem ,használtam étrendkiegészítőt és 77kgról 6 hónap alatt 90re felmentem nekem sikerült:D
2012. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de az rendes természetes izomba ment fel rád vagy nagydarab dagira és ugymondd puha izomra?
2012. márc. 20. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!