Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alkohollal mennyire lehet...

Alkohollal mennyire lehet gyorsabban fejlődni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el kondizni, nagyon tetszik. Tegnap este buli előtt otthon alapoztam, mikor eszembe jutott, elfelejtettem gyúrni, így nekiláttam, bár már éreztem a pia hatását. Meg kell mondjam, sokkal jobban ment az edzés, erősebbnek éreztem magam, ezért folytattam az ivást, egyre erősebbnek érezve magamat. Gondolom ezt a hatást már más is észrevette, szerintetek mennyit kell meginnom naponta, hogy gyorsabban fejlődjek? Nem mellesleg hallottam, hogy a táplálékkiegészítőkbe sokszor szteroidot kevernek, én viszont az egészséges életmód híve vagyok.


18F


2012. márc. 20. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem vagy 100-as , az alkohol építi lefele az izomrostokat , és a táplálék kiegészítőbe soha nem kevertek és nem is fognak keverni semmit(nem nagyon érné meg a boltosnak eladni a drága szteroidot az olcsó táplálék kiegészítő árán) ez baromság ne igyál alkoholt amíg edzel és tápkieget meg szedhetnél helyette , normális étrend és edzés mellet... Kéne egy kicsit olvasgatnod erről a sportról mert nem nagyon értesz hozzá ahogy elolvastam a kérdésed...
2012. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi desire! Még csak most kezdtem, ezért a link, amit küldtél, hasznos lesz.
2012. márc. 20. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!