Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mutant Wheyből mennyit?

Mutant Wheyből mennyit?

Figyelt kérdés

15/f vagyok , rendeltem Mutant Whey proteint , de nem tudom mennyi kell egy adagra . Volt hozzá ilyen kanálszerű műanyag mérőcske , de nincs itthon gramm mérlegem , ezért nem tudom , hogy az pontosan hány gramm . Mennyi gramm kéne abból , vagy egy olyan ,,kanállal,, ???


[link]


2012. márc. 21. 17:17
 1/9 Zakathol ***** válasza:

Amígy nem vagy tisztában az alapokkal, ne szedj belőle semmit mert pocsékolod anyudék pénzét...


[link] (alul ott a tovább gomb, olvasd végig)


Ha ez megvan, akkor még mindig nem nyúlsz a bödönhöz, hanem felírod anyudéknak az étrendedet és bevásároltok.


Ha az étrend is megvan, na akkor belenyúlhatsz a dobozba - és akkor mérleged is lesz már az étrendedhez.

2012. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind1 , már itthon van , az a kérdés , hogy hány gramm egy adag ?? 30g vagy 36g ??
2012. márc. 21. 17:29
 3/9 Zakathol ***** válasza:

Szövegértés? Gimiben követelmény, ha jól emlékszem...


Egyébként általában akkora egy adag amekkora kanalat adnak a dobozba.

2012. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 G'sX ***** válasza:
oda van írva mennyi egy adag, olvasni talán tudsz, amúgy baromi mindegy mekkora egy kanál, mert annyit kéne enni amennyi kell az étrended alapján még plusszban, mivel az nincs így egyed ahogy jól esik, drágábbat sz@rsz ennyi lesz az eredménye
2012. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rá van írva az adagolása. Szeirntem 1-2 kupak edzés után, meg este.
2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a lecseszést , hogy még nincs étrendem . Képzeljétek 2 hónapja kiolvastam a kezdő testépítő kiskönyvet . Jövő héten szerettem volna elkezdeni a rizs , csirkemelles diétát +fehérjével . De ha ez gond , hogy megkérdeztem , hogy hány gramm kell ebből , akkor elnézést kérek !! :)
2012. márc. 21. 19:58
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi
2012. márc. 21. 19:58
 8/9 G'sX ***** válasza:
így van 1-2 kólásüveg kupak vagy 4 gyűszű
2012. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen én is arra gondoltam
2012. márc. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!