Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz, biciklizéshez...

Futáshoz, biciklizéshez tényleg harisnyát vesznek a rövidnadrág alá a fiúk?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom kivenni rendesen, csak feltűnt.
2012. márc. 21. 18:35
 1/6 G'sX ***** válasza:
51%
combfixet
2012. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, combmelegítő. Nem combfix. Fix a lányoknak van. Nekem is van, és combmelegítőnek hívják. Ez általában, amikor vkinek meghúzódott a combja, vagy ha nagyon hideg van, akkor használjuk. Már nyárra nem éri meg.
2012. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 G'sX ***** válasza:
nem mondod, hogy nem combfix?! egy világ dőlt össze bennem, teljesen ebben a tudatban voltam, köszi mester
2012. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, amikor nincs qrva hideg, csak úgy kb b.zi hideg van akkor szoktunk olyat csinálni. Amikor meg már jó idő van mint pl mostanában, már nem kell a rövidgatya alá harisnya.
2012. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hajnalban még hideg van.

Egy 50-60 DEN-es harisnyanadrág jól jön.

És sokkal olcsóbb mint a futócuccok...

2012. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kérdés nem meglepő,mert én is ezt teszem férfi létemre,pedig már 30. is elmúltam.A biciklizéshez szoktam bordás pamutharit fölvenni rövid vagy halászgatyával.Azért mert sokkal jobban melegiti a lábamat,meg tetszik is és ezt az élettársam is elfogadta.SZerintem nincs ebben semmi különös,hiszen gyerekkorunkan is viseltünk ilyet óvodában,iskolában mármint alsótagozatban.Szoktam hordani sötétkéket,barnát,szürkét,feketét,drappot,piszkosfehér,és nem ritkán fehéret.Ezeket a bordás pamutharisnyanadrágokat hozzáillő pulóverekkel.rövidnacikkal,melegítőfelsőkkel tudom kombinálni.Igaz lábfejnélküliek a fehérek kivételével,ezeket zoknival lehet hordani.Tehát nem ciki egyáltalán,mert én például a múltkor láttam egy biciklis srácot csíkos pamuthariban.Na én meg azt nem venném fel,maradok az egyszínűnél.Télen pedig a nadrág alá előszeretettel alkalmazom.Azért szeretem a pamutharisnyát mert ráfeszül a lábra,így nem szorul alá levegő és teljes védelmet ad a hideg ellen.
2012. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!