Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan "vastagíthatnám" a...

Hogyan "vastagíthatnám" a csuklóm?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, jelenleg elképesztően vékony. Egy nagyobb csont-dudor szerűség is kiáll belőle, esztétikailag nagyon nem stimmel. Így nagyon lányosnak tűnik a kezem. Van rá valami mód, hogy ott is ugyanolyan vastaggá tegyem, mint amilyen az alkarom többi része?

2012. márc. 22. 19:39
 1/6 dirtboy ***** válasza:
55%
nem lehet csuklót vastagítani max ha behízol mint a michelines baba
2012. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha egyébként nem akarsz izmosodni, akkor alkar, felkar, marokerősítő gyakorlatokkal tudod vastagítani, de nem ártana egész testre edzened, mert gondolom akkor nem csak a csuklód a vékony, hanem az egész testalkatod.
2012. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

/akkor alkar, felkar, marokerősítő gyakorlatokkal tudod vastagítani/


kifejtenéd hogy mi vastagszik meg a csuklóban,továbbá azt is hogy akkor a testépítőknek miért nem bazivastag a csuklójuk.

pl.vörös zoli

184cm magas,125-130kiló és 19cmes csukló.

2012. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy csomó korombelinek szinte nincs is csuklója. Az alkar egyszercsak egybeolvad a kézfejjel. Nekem ezzel szemben elvékonyodik, és egy kis csont-szerű búb is kiáll belőle és ez nagyon zavaró. A kérdésem arra irányulna, hogy ezen hogyan változtathatnék. Lehet hogy nem voltam egyértelmű, bocsi :)
2012. márc. 22. 21:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Pl ha alkarra gyúrok, akkor nem változik meg?
2012. márc. 22. 21:02
 6/6 dirtboy ***** válasza:
az alkarodat tudod növelni de a csuklódat nem,a csuklóban nincsenek izmok amiket meg tudnál edzeni hogy nőjenek.
2012. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!