Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi bajom lesz, ha a kreatint...

Mi bajom lesz, ha a kreatint nem oldom fel teljesen a vízben, csak összekeverem, és már iszom is?

Figyelt kérdés

Mindenhol írják, hogy mennyire fontos hogy mindig tökéletesen feloldjuk, mielőtt megisszuk. Én viszont valamivel olcsóbb árkategóriát vettem, és elég nehezen oldódik, kb 10percig kell keverni középmeleg vízben, hogy rendesen feloldódjon. Ahol eddig olvastam róla, ott csak arról írtak, hogy majd ba.sztatni fogja a gyomromat, ha így iszom, de mivel ilyet én eddig nem tapasztaltam, nem aggódok. Egy barátommal egyébként egyszerre kezdtük szedni, de csak egy hete, szóval még nem tapasztaltunk sok mindent. Ő úgy csinálja, hogy beveszi a szájába az adagot, iszik rá két korty vizet, és lenyeli. Nemtudom így mennyivel veszít a hatékonyságából.


A kérdésem: mennyire veszít a hatékonyságából, ha nem oldom fel teljesen?


2012. márc. 26. 18:44
 1/4 Rezk0o ***** válasza:
Sokan csinálják úgy ahogy a haverod (én is), szerintem nem nagy probléma ha nem oldódik fel rendesen, szervezeted így is lebontsa
2012. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
nem olyan nagy gond,rakjál hozzá ch-t is és evés előtt idd semmi esetre sem evés közben vagy után.
2012. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a lényeg , hogy egy adaghoz(kb 1 evőkanál krea por) minimun 4dl vizet is megigyál . 1-2 korty nagyon kevés mivel köti a vizet , sürűsödik a vér lassúl a keringés ( de legalábbis a színnek jobban megeröltető) első héten (vagy2) dupla adagot kell szedni 1előtte1edzés után) azután szimpla adag edzés előtt. DE A FOLYADÉK A KREATINHOZ FONTOS
2012. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Általában a folyadékbevitellel nincs gondom, egy nap megiszok 3-4 liter vizet.

2012. márc. 26. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!