Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szójafehérje tényleg nem jó?

A szójafehérje tényleg nem jó?

Figyelt kérdés

Sokan fikázzák hogy nem tudja hasznosítani az izomzat, emiatt nem járul hozzá az izomépítéshez, stb.stb.

Nos, valóban ennyire gáz ha edzés után tiszta tejsavót fogyasztok, napközben pedig kevert fehérjét? (én az igazat megvallva még jobban is fejlődök így, mint amikor minden időpontban tiszta tejsavót ittam.)


2012. márc. 27. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A szója fehérje valóban nem a legjobb fehérje forrás, de természetesen ha csak azt engedi meg a tárcád akkor nyugodtan vedd meg mert az hülyeség hogy nem hasznosul, de én mindig kevert fehérjét szedtem még edzés után is+dextróz, olyan árban van mint a szója, mert nekem az fért bele a keretekbe és tökéletesen fejlődtem tőle! .... :)
2012. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! Milyen fehérjét fogyasztottál ha megkérdezhetem?

Én Power Proteint iszok, már 6. vödörrel...:)

2012. márc. 27. 18:14
 3/6 Zakathol ***** válasza:
Vannak hátrányai, de teljesen vállalható. Én is szedek kevert fehérjét is, semmi különbséget nem érzek. És általában amatőr felhasználásnál nem is fog érződni.
2012. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... hát hallod, időben eszedbe jut megkérdezni :D
2012. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó válaszoló: félreértések elkerülése végett, én TELJESEN ELÉGEDETT vagyok a kevert fehérjével, csak az érdekelne hogy van-e valami valóság alapja annak, hogy néhányan ennyire leszólják.

2012. márc. 27. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Énis Power Protein iszok, meg néha Full Force MPM-et :)
2012. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!