Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem egy otthon...

Valaki írna nekem egy otthon elvégezhető izomnövelő edzéstervet amihez nem kell gép? A többit lent írom, és kérlek olvasd végig mielőtt kötekedsz.

Figyelt kérdés
195 cm magas és 99 kg súlyú 19 éves srác vagyok. Hála Istennek nem zsírban hanem nagy részt izomban vagyok ennyi. De már nincs lehetőségem konditerembe menni anyagi nehézségek miatt. Otthon elvégezhető edzés formákat én nem ismerek amik izomnövelők lennének.
2012. márc. 28. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó lesz:

[link]

2012. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mell:

1 kezes fekvőtámasz(3x12)

Tolódzkodás 2 szék közt(3x12)

Egykezes súlyzóval fekvenyomás(3x12)

Bicepsz:

Húzodszkodás tenyérrel magadfelé(3x12)

Bicepszesés állva kézisúlyzókkal(3x12)

Hát:

Húzódzkodás széles fogással nyakmögé(3x8)

Húzódzkodás ugyanigy mellhez (3x8)

Váll:

Kézi súlyzóval oldal emelés(3x12)

Tricepsz:

Fektvőtámasz szűk fogásban(3x15)

Kézi súlyzóval lórugás(3x12)

2012. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha pedig osztott edzés szeretnél, akkor:

H: mell: fekvenyomás, fekvenyomás egykezes súlyzóval döntött padon, tárogatás, áthúzás

Bicepsz: állva rúddal, állva egykezes beforgatós, koncentrált.

K: láb:guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, vádli állva egylábas.

Cs: váll: nyomás egykezes súlyzóval fej fölé, oldalemelés, oldalemelés döntött törzzsel.

Tricepsz: Ülve tarkóhoz engedés egykezessel, fekve homlokraengedés rúddal, hátsó támaszos tolódzkodás.

P: hát: húzódzkodás, evezés kétkezes súlyzóval, evezés egykezes súllyal, hiperextenzió. Ide jöhet még csuklyára vállvonogatás.

Has mehet bárhová heti 2-3-szor: hasprés, lábemelés.

2012. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm!
2012. márc. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!