Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jön innen valaki a Vivicittá...

Jön innen valaki a Vivicittá Városvédő Futásra vasárnap?

Figyelt kérdés
És főként olyanok akik nem valami jó futóként indulnak. Ugye ez a verseny nem csak a profiknak szól, hanem hétköznapi embereknek is, és én már sokszor indultam, és egyéb okok miatt nagyon rossz passzban vagyok, lesznek így mások is, akiknek szenvedés lessz, vagy inkább ássam el magam? :$
2012. márc. 29. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megyek (addig úgy áll), nyugi nekem is szenvedés lesz, egész télen nem futottam, csak aerobikoztam :D Szóval szépen lassan végig totyogom :D
2012. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: miért jó az Neked, ha elmész "szenvedni"? Már eleve így állsz hozzá, így indulsz neki - akkor minek?? (azzal együtt, h értem, ha rossz passzban vagy persze)
2012. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ci.ara ***** válasza:
én akartam menni :/ csak behívtak rendőrségre felvételizni így nem akarom h meghúzzam magam" :) pedig jó lett volna elmenni :)
2012. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert barátokkal megyek,mert végre egy értelmes program, és egy ideje mindig megyek. Tudom, hogy utólag jól fog esni a mozgás, csak amíg tart, nem lesz könnyű.
2012. márc. 29. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is megyek szintén barátokkal. Még soha nem indultunk. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Hajrá!
2012. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy tűnik, hogy nem lesz melegünk:(
2012. márc. 31. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!