Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt az orvos?...

Miért mondta ezt az orvos? Sportolástól hizni hogyan?

Figyelt kérdés

Elmentem dokihoz és mondtam neki hogy hízni szeretnék de nem tudok. Ő erre megkérdezte hogy mit sportolok, én mondtam hogy semmit.Erre az volt a válasz hogy akkor hogyan akarok én hízni??!!!

Na ezt mire mondta???


2012. márc. 29. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Arra értette, hogy a sporttal és normális étrenddel izmot szedhetnél fel.
2012. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De a sportolás zsírt éget nem?? én ezért nem merek sportolni mert nem szeretném hogy ez a kevés kilóm is megcsappanjon.
2012. márc. 29. 09:28
 3/13 anonim ***** válasza:
de ha sportolsz izmosodsz és az izom nehezebb mint a zsír
2012. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kalóriát éget, nem csak zsírt, inkább szénhidrátból származó kalóriát, de tömegnövelő étrenddel hízni fogsz.

Ha ehhez nem sprtolsz, akkor csak zsír lesz, ha sportolsz és tömegnövelő étrenden vagy, akkor izmos is leszel.

2012. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Chipsen, redbullon, kólán meg maggis leveseken tényleg nehéz meghízni, én is félteném a becses kilóimat.... ;)


Nincs kedved valami sportot elkezdeni?

2012. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amiket felsoroltál utoljára, na azokon nem élek!!!!!
2012. márc. 29. 09:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Az kezdésnek jó lesz. :)

(nézz étrendet, amit tanácsoltak)


Valami sport...?

2012. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá hogy itthon elkezdek mozogni, kitörések, felülések, kar erősítő gyakorlatok, stb. valami ilyesmi.

Nincs más vágyam mint hogy ugy nézzek ki mint bármely más két gyerekes anyuka.Mert már marhára unom hogy úgy nézek ki mint egy kamasz lány, és senki nem hiszi el hogy két gyereket szültem és elmúltam már 20 éves.

2012. márc. 29. 10:02
 9/13 Zakathol ***** válasza:

Meg kéne tanulni táplálkozni.

Olvasgass egy kicsit a fehérje/szénhidrát/zsír "szentháromságról", sokminenre rá fogsz jönni.

2012. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A sportolástól majd megéhezel, és többet fogsz enni.
2012. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!