Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok adni tippeket?

Tudnátok adni tippeket?

Figyelt kérdés
Jelenleg 170 cm vagyok és elég vékony alkatú is. Szeretnék végre úgy kinézni, mint ami egy 20 évestől elvárható. Szeretnék edzeni, de amíg ilyen sovány vagyok, addig nem tudom, hogy lehetne ezt kivitelezni. Az a baj, hogy akármennyit is eszek, nem látszódik meg rajtam. Izmosodás terén sem haladok túl sokat, pedig fizikai munkát végzek minden nap (farmon dolgozom), de csak a karomon látszódik meg, ott is csak egy kicsit. Lenne tippetek mit kellene csinálnom mind a soványsággal és az edzéssel kapcsolatban?
2012. márc. 30. 10:41
 1/2 A kérdező kommentje:
(20 éves fiú vagyok)
2012. márc. 30. 10:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged van, vagy elmész egy konditerembe, vagy otthon, ha vannak eszközeid, akkor súlyzós edzés, vagy ha eszközeid sincsenek, akkor fegyencedzés.

Az étrend legyen bármelyik edzésnél tömegnövelő, azaz 2-2,5g*testtömeg kg fehérje de a te esetedben inkább 3g fölött legyen és a szénhidrát minimum 6g*testtömeg kg/nap.

Így fogsz izmosodni az edzések mellett.

2012. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!