Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol konkrét edzéstervet/tippeket tudnak adni testépítéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Konkrétabban segíteni szeretnék a barátomnak, és mivel én nem nagyon értek hozzá, nem akarok hülyeségeket mondani, szóval egy olyan oldalt(elsősorban nem fórumot) ahol lehet írni egy hozzáértőnek és az válaszol is.
2009. szept. 19. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezek nagyon jó oldalak.Sok hasznosat olvashatsz!

2009. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket néztem én is, de nekem konkrétan egy dolog a fontos, és nem az általánosságok amik itt vannak. Szóval nem gyúrni akarom járatni a barátom (minden testrészét), csak felsőtestedzésre akartam neki tanácsot kérni valakitől.
2009. szept. 19. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:

A body.buildert kerüld el, mert nagy esélyed van rá, hogy el leszel küldve melegebb éghajlatra.

Igazi parasztok a szerkesztők.


Ez egy normális, kulturált oldal:

www.fitway.hu


Azt viszont tudnod kell, hogy ilyen összetett kérdésre nem lehet interneten keresztül válaszolni.

Erre találták ki a személyi edzőket, tanácsadókat.

2009. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

www.tesztoszteron.hu

Ez nagyon jó oldal.


Az edzésterv meg sok mindentől függ:

-mit sportol mellette,mióta foglalkozik testépítéssel,milyen alkat stb.

2009. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a szerkesztők a parasztok hanem azok akik nem olvassák a kötelező alapismereteket ahol kb.:minden le van írva!

Ez a feltétele az edző válaszol rovatnak ,aztán jönnek a fogyatékosok ilyen kérdésekkel hogy hol vegyek koxot?

Hány gramm 1 deka?Persze hogy elküldik az ilyeneket!

2010. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj!

A rovatuk címe "edző válaszol".

Én edző vagyok és elhiheted, hogy sok hülye kérdést kapok.

Ezekre is kénytelen vagyok normálisan válaszolni, mert az edzőnek ez a dolga.

Meg szoktam én is mondani, hogy "ez bizony elég hülye kérdés, drága barátom", sőt sokszor teljesen feleslegesen jártatom a pofámat, mer el sem jut az agyáig.

Ez az ő baja, de legalább nem küldöm el a pécsába.

Ha jól tudom, ott is kell fizetni (SMS) a kérdezésért.


Az ingyenes tanács pont annyit ér, mint amennyibe kerül. De ha valaki fizet érte, akkor had kérdezzen csak hülyeséget....:-)

2010. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!