Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van közületek olyan lány, aki...

Van közületek olyan lány, aki elmúlt 18 éves és hobbi szinten jazztáncot vagy klasszikus balettet tanul?

Figyelt kérdés

Az egyetemen táncosokkal végzünk egy kutatást és egy 10 perces online, névtelen kérdőív kitöltéséhez lenne szükségem olyan segítőkész és kedves emberekre, akik szívesen részt vennének ebben a kutatásban.


Kérlek benneteket, ha van köztetek ilyen, hagyjon itt egy üzenetet, vagy írjon nekem hogy el tudjam küldeni a kérdőívemnek a linkjét.


életmentő lenne a segítségetek!


Köszönöm előre is!


2012. márc. 30. 12:28
 1/2 anonim válasza:
én 18 éves vagyok, hobbiszinten jazz és klasszikus balettot is táncolok :) szívesen kitöltök egy kérdőívet, ha ezzel segítek:))
2012. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én 20 vagyok, és artjazzt tanulok, leánykori nevén jazzbalettot, de régebben tanultam klasszikust is
2012. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!