Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a kreatin?

Mi az a kreatin?

Figyelt kérdés
Mondjatok el mindent! Meddig tart a kúra? Mellék hatásai? Ha abbahagyom akkor leeresztek? Már 4 hónapja gyúrok, de nem látszik rajtam semmi. Viszont sokkal erősebb vagyok mint fél évvel ezelőtt. 16 éves vagyok.

2012. ápr. 1. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát semmi gond nem lesz vele ha szedem. És mennyit kell belole meginni naponta?
2012. ápr. 2. 01:39
 3/6 Zakathol ***** válasza:

Ha 4 hónapja gyúrsz akkor nincs szükséged kreatinra.

Ha nem fejlődsz rendesen, akkor nincs étrended és akkor meg pláne semmi értelme a kreatinnak.


Fontossági sorrendben:

1. Étrend(megfelelő vitamin és ásványi anyag kiegészítéssel)

2. Edzés

3. Megfelelő mennyiségű alvás

4. Egyéb kiegészítők (pl Kreatin)


Ha 1-3-ig valamelyik is hibádzik akkor még nincs szükséged kreatinra.

3.

2012. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok szóval majd ha picit komolyabban nyomom. Köszi!
2012. ápr. 2. 12:24
 5/6 Zakathol ***** válasza:
Ha az alapokat rendberakod az még nem "komoly", hanem ALAP. Addig értelme sincs az egésznek - ha tömeget szeretnél.
2012. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs sok hozzáfűzni valóm, előttem mindent elmondtak. Négy hónap után egyelőre nincs szükséged kreatinra, azt a pénzt költsd el inkább kajára, és a legfontosabb, legyen egy jó tömegnövelő étrended. Ha szükséges, edzés utánra vehetsz egy jó minőségű tömegnövelőt, vagy tejsavót, és edzés utánra tegyél hozzá dextrózt, vagy ha van pénz, akkor Vitargot. Kreatin ráér akkor, ha már minimum egy éve gyúrsz, akkor több értelme van.
2012. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!