Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használ a napi 3× 150 felülés?

Használ a napi 3× 150 felülés?

Figyelt kérdés
sziasztok. nyárra szeretnék egy kicsit kockásabb hasat..és a kérdésem az,h ha napona 3× 150 felülést csinálok: reggel,délben,este az mennyire hasznos? és mennyire szálkásít? előre is köszönöm:)

2012. ápr. 2. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
pont semennyire. diétázni kell vágod?
2012. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ja-ja diéta kell,illetve az egész testet edzeni.csak a felüléssel semmire se mész
2012. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semennyire, fogadd el, nem lesz nyárra kockás a hasad :(
2012. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Diéta+ aerob edzés.
2012. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De b**meg minek a diéta ha esetleg ni.cs is rajta háj?!?! Arra nem gondolok hogy valakinek van annyi igénye hogy nem növeszt úszógumi?!
2012. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit idegeskedsz? Ráadásul magadtól kérdezted.

Ha meg most sem lenne zsír rajta, akkor már full kockás lenne most is a hasa.:)

2012. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de ha vagy 60 kiló vasággyal,akkor szerintem ne diétázz.

amúgy nem szálkásít semennyire.

egyébként meg miért nyárra akarod?

2012. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom:) amúgy úgy 58 kg vagyok..diétázni nem fogok az teljesen kizárt,esetleg odafigyelek arra,h mikor és ne annyira zsíros kajákat egyek.. és mivel ennyit nyomok gondolhatod,h nincs uszógumim,de kockás hasam sem szóval az 5. kommentelőnél van az igazság.
2012. ápr. 5. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se diétázz ennyi súllyal, de tömegnöveléskor hiába fogsz millió felülést csinálni, akkor sem fog látszódni a hasizmod. Legfeljebb a zsír alatt fog erősödni fejlődni. De ez így rendben is van, mert később ha már lesz rajtad elég izom, akkor lediétázol és látszódni fog. De CSAK a hasazással nem tudod leégetni a maradék csekély zsírt se ami most eltakarja az izmokat.:)
2012. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:) dee ez mellett járok rendszeresen futni,úszni..így talán egy kicsit majd csak gyorsabb lesz..:)
2012. ápr. 5. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!