Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem készíteni egy...

Tudnátok nekem készíteni egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
Nem tudok elmenni konditerembe, mert az utazással együtt nem férne bele az időmbe, de itthon tudnék "dolgozni magamon". Szeptemberben töltöm a 18-at, 178 cm magas vagyok, ehhez társul kb 65-70 kiló. Az alkatommal nincs baj, fél éve hagytam abba a sportolást, így az átlagnál azért sportosabb az alkatom, a hasamon kívül sehol nincs súlyfelesleg (ott is kb. 0,5-1 cm a zsír). Egy olyan edzéstervre lenne szükségem amiben mindenféle testrészt meg kell dolgozni, és nagyon egyszerű eszközök kellenek hozzá, pl felmosóvödör(abból van kettő is:)), stb. Szeretném ezt a kevés zsírt is eltüntetni, így arra is kérnék tippeket, hogy milyen időközönként és mennyit kocogjak/fussak (volt egy idő amikor napi 9-10 km-t futottam, szval bírom a futást:)) A célom pedig hogy arányos, kidolgozott, és szálkás legyek. Fokozószereket nem szeretnék használni, maximum (ha kell) valami vitamint vagy ilyesmit. Segítségeteket előre is köszönöm:)
2012. ápr. 3. 22:11
 1/2 dirtboy ***** válasza:
28%

a fegyenc edzés című könyvet szerezd meg /le is töltheted/.

zsír eltüntetésére pedig szálkásító diéta és aerob mozgás.

neked egyértelműen futás legyen,heti 3-4x50perc.

vitamin kellene minden kép pl.multi pro,mega daily one

ha pedig nem tudsz elég fehérjét be vinni akkor kénytelen vagy venni tápkieget hogy meglegyen a kellő mennyiség.

tejsavót ajánlok.

2012. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Paránytrilla válasza:

tornavideo.hu

Csomó cikk, videó van az oldalon és ha feliratkozol a hírlevélre, minden hónapban küld edzéstervet. Szerintem jó.

2012. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!