Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetnék el feszesebb,...

Hogyan érhetnék el feszesebb, szélesebb testet? Kifejtem bővebben mire gondolok.

Figyelt kérdés
3 hónapja kondizok. Ami a bajom, hogy inkább tömegesedek, és egyre tunyább de nagyobb leszek, nem pedig feszesebb. Szélesíteni szeretném magam, úgymond a felső testem. Az egyik az tudom, hogy a pillangó izom de a hasizom mögött ami van, arra hogy lehet rágyúrni?? Most igazából, ilyen palack testem van nem pedig deltoid. A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne feszesebb a testem, kidolgozott izmokkal és derék tájra, hogy lehet rágyúrni? A derék tájas dologgal arra akarod kilyukadni, hogy sok embernek lapos a hasa, de széles. Nekem inkább vastag, és úgy kockás. Tudom, kicsit értelmetlen fogalmazás. Ha segítenétek megköszönném. :)
2012. ápr. 4. 15:54
 1/4 Zakathol ***** válasza:

Ott már rég el van bszva valami, ha "egyre tunyább, de nagyobb" leszel...


Egy ideig tartott, de azért azt hiszem rájöttem, hogy mit akarsz... A csípőd széles, de keskeny vállaid vannak, így úgy nézel ki mint egy pingvin. Ezzel csak annyit tudsz kezdeni, hogy a válladra pakolsz egy kis tömeget és utána/előtte leszálkásítasz. Így a csípődön lévő zsír eltűnik, kicsit keseknyedik, a vállad pedig optikailag nagyobbnak fog tűnni.

Ez a módszer azonban nem mindenható, egy bizonyos szinten túl már nem tudsz mit kezdenia problémával. Sajnos meg kell vele barátkozni. Alapvetően a csontjaid határozzák meg (váll-öv, csípőcsont), hogy milyenek az arányaid, azokon edzéssel nem tudsz változtatni.


Ha meg nem így értetted akkor gyakorold egy kicsit a magyar nyelvet, mert nem értelek :D


Egy-két fotóval esetleg illusztrálhatnád mikor mire gondolsz (pillangó izom = széleshátizom?, hasizom mögött ami van = ??? meg ilyenek...)

2012. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért lett elb.szott a fogalmazás mert siettem:D Na tömören, arra akarok kilyukadni, hogy szélesebb hátat akarok, és csípőt. Már rájöttem, hogy mit lehet csípőre csinálni, csak ez mellé tippeket várok. Amit szeretnék elérni, az az hogy a karjaim alatt látszódjon a pillangóm, és has izmom ne előre fele legyen vastag, hanem inkább legyen széles. Ezzel lehet valamit kezdeni?
2012. ápr. 4. 16:34
 3/4 dirtboy ***** válasza:

az izom tapadást nem tudod meg változtatni remélem vágod.

hátra meg ki nem fogod találni mi kell ezért elárumom hogy hát edzés kell.

hát izom gyakorlatokkal.

az nem fog műkodni hogy csak szélesedik,vastagoni is fog azért.

nézz egy hát edzést azt tudom ajánlani.

persze ne csak mellre meg hátra edz,legyen minden izom megdolgoztatva. /láb edzés is legyen/

egyébként ne azt mond hogy pillangó nem vagy te kislány,azt mond hogy latissimus dorsi vagy csak simán latissimus.

derekadat meg ne akard vastagítani mert sza rul fogsz kinézni.

pont hogy az a jó ha vékony úgy lesz jó az felsőtest és szép V alakod lehet.

a testépítőknél is a vékony derék lenne a jó csak már kicsit más világ van a testépítésben is mint régen.

2012. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 5. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!