Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bal lábamban miért nem...

A bal lábamban miért nem érzek izomlázat és edzés közben sem azt az azmot amit kell?

Figyelt kérdés
Kb. két hete rendszeresen csinálok többek között farizom gyakorlatokat, és mikor a jobb oldalt edzem akkor rendesen a fenekemben érzem h dolgozik és fárad az izom. Ha viszont a ballal teszem ugyanazt, nem ugyanaz az izom "fáj" ellenben fárasztóbbnak is érzem. Mitől lehet ez?

2012. ápr. 4. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Szóval ilyesmiket szoktam h egyértelműbb legyen...:

http://www.youtube.com/watch?v=6So6k7-q9W0&feature=related

2012. ápr. 4. 17:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy rossz a tartásod, vagy szimplán nem egyenlő erős az izomzatod a két oldalon. Ez utóbbi valószínűbb, kezdőkkel gyakran megesik. Eddz tovább, és magától helyreáll a dolog!
2012. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a rossz tartás az oka? Nincs gerincferdülésed? Nekem van sajna, minden gyakorlatnál ezt érzem, hogy a két oldal másképp terhelődik.

Ha egy szatyrot cipelek haza bevásárlásból, akkor is tök más érzés a bal, mint a jobb oldalon vinni.

2012. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs, egyszer kivizsgáltattam régebben a tesifelmentés reményében :D de nincs...
2012. máj. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!