Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogy csináljátok? Hogyan...

Ti hogy csináljátok? Hogyan szoktok futni?

Figyelt kérdés
30éves nő vagyok,asztmás és 113kg voltam ma 100kg vagyok,futni szeretnék. Van egy német juhászom vele szoktam futni de csak rövid ideig bírom mert hamar befulladok.Mit tegyek hogy ne fulladjak annyira?Ti hogy csináljátok?Amúgy terepen ,erdő mellet szoktunk futni.

2012. ápr. 4. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy hogy 1 perc kocogás, 1 perc pihi vagy 200 méter kocogás és 1 perc pihi, és hetente ha van kedved emelheted mondjuk fél percel a futást vagy pedig 100 méterrel, de a pihenő maradjon 1 perc... :)
2012. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100 kilósan a helyedben még baromira nem futkorásznék, de Te tudod.... Nem tudsz biciklizni helyette?
2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs biciklim,de sportolni szeretnék.Ezért gondoltam a futásra,első válaszolónak köszönöm megpróbálom,
2012. ápr. 9. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:

én középtávfutó vagyok, és asztmás az edzőm, ennek ellenére fut velünk (tudom, ez attól is függ, hogy mennyire asztmás és mennyire edzett valaki), az a lényeg, hogy hosszabbakat, és lassabban fut, ezzel ég a zsír, és ritkábban van rohama


(bocsánat, csak 15 vagyok, de gondoltam, írok, hátha segít)

2012. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.bevált az hogy keveset futok keveset sétálok.És egy haverom segíttet bejutni olcsón egy kondi terembe így már rendesen edzem és azóta már 95kg-ra sikerült lemennem és az asztmám is kezd rendeződni. :)
2012. aug. 9. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!