Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan feszesíthetek? Hogyan...

Hogyan feszesíthetek? Hogyan lehet ismét kerek fenekem?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok,és 163cm ill 41kg..sajnos pajzsmirigy betegség miatt nem tudok hízni,de ha zsírt nem is izmot szeretnék építeni magamra.8évig táncoltam abbahagytam 2éve a fenekem jó volt ,de kezd lelapodosni.Mit tehetek.!?
2012. ápr. 5. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Fenékre jó gyakorlatok a guggolás, kitörés, lépcsőzés és lábemelés hátra súlyterheléssel. Viszont fontos lenne hozzá egy jó kis tömegnövelő étrend, melyben nálad legyen napi 100 g fehérje és 150g körüli szénhidrát. Ha nő majd a súlyod, akkor hozzá kell igazítani (tehát fokozatosan emelni) a fehérje- és ch-bevitelt.
2012. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:

Pajzsmirigy-bajokkal, lehet hogy izmot is elég nehéz lesz..ugyanis az izomnöveléshez is ugyanúgy kalóriaplusszban kell lenned, mint "zsírnövesztéshez", csak megfelelő étrenddel és mellé edzéssel. Bár nem nagyon értek a pajzsmirigy-problémákhoz...

Orvosokkal esetleg nem konzultáltál még?

2012. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,sajnos még elég gyereknek néz így nem foglalkozik ilyenekkel..:/
2012. ápr. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!