Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni görkorizn...

Szeretnék megtanulni görkorizni (a egysorosra gondolok, roller blade az angol neve). Szóval hogyan kéne nekikezdenem? Milyen cuccokat ajánlotok és újonnan vagy használtan (nincs sok pénz, de már régóta vágyom rá).

Figyelt kérdés

Amúgy jártam erre-arra és értelmes görkorit nem láttam sehol. A legtöbb teherbírása 60 kilogramm, én meg 67 kg vagyok és 45-46-os a lábam. Tök kezdő vagyok, ennek tudatában ajánljatok bármit is! Köszi!

U.i: görkorioktatás nincs a környéken (vidéki srác vagyok, 24 éves).



2012. ápr. 5. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőnek elég egy használt is,én is 3hete vettem egy használtat,azon ha majd jobban megtanulok mindent,akkor majd jöhet egy normális(drágább).Az,hogy 60kg a max terhelhetőség,az szerintem a gyerekméretekbe van írva,énis 70kg vagyok,meg 80-90kg-osak is koriznak ugyanúgy.Szerintem először nézegess vaterán.
2012. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!