Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Tescoban láttam tömegnövelő...

A Tescoban láttam tömegnövelő port kérdezem hogy vki használta e és hogy jó e 2300körül van az ára ilyet szeretnék venni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Tescoba ne vegyél ilyet!!!!! Ezek szar agyoncukrozott szarok és még a fehérje része is szar. HAGYD A FARNCBA INKÁBB MENJ BE EGY FITNESS BOLTBA ÉS OTT IS TALÁLSZ JÓ ÁRON JÓT NEM ILYEN RETKET!!!!
2012. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
mi volt a neve?
2012. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Biotech usa Gainer 3000-et látott mert nálunk is az van a tescoba 2500 ft-os áron, vagy lehet hogy valami szar MHN terméket...
2012. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

de ha biotechet látott akkor nincs vele gond.

igaz hogy nem tescoban kell megvenni az ilyet de a tescoban is ugyan az van a dobozban mint a biotech üzletben.

2012. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 G'sX ***** válasza:
strength nutrition az biotech, a sci-mx meg egy angol márka, mhnel azért még ezeket se vegyük egy lapra...
2012. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

No de mégis mennyi tömegre? Mert tudod nagyon nem mindegy, hogy fél, vagy 5 kiló, remélem megérted ^^

Na meg a neve is kéne, én is láttam teszkóban ilyeneket, de mind drágább volt, mint a fitnessboltokban. A Hervis meg tele van Bioteches cuccokkal, másfélszerannyiért, mint a 100 m-re levő Biotech márkaboltban... vajon adtak el valaha egyet is közülük?

2012. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!