Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatinkúra utáni izomveszte...

A kreatinkúra utáni izomveszteséget hogyan lehet minimálisra csökkenteni?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni a kúrával, eddig szépen feljött rám 4,5kg, és meg is akarom tartani. Az étrendem teljesen rendben van, ezzel nem lehet gond.


Viszont sok helyen olvasom, hogy ilyenkor minimum a fele el is fog tűnni a kúra után, de ezt antikatabolikus dolgok szedésével minimalizálhatjuk, de konkrétan nemtudom, mit kellene. Írna valaki valamit?


2012. ápr. 5. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő szénhidrát mennyiség és több fehérje : 2.5-3g /tskg fehérje.. ! De egyébként én tartottam a 2g/tskg g fehérjét és az 5-6g/tskg szénhidrátot és semmi nem ment le rólam kúra után sem... :)
2012. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

úgy is fog eltűnni pár kiló a testsúlyodból.

az a baj hogy te azt hiszed hogy az hogy nőtt a súlyod 4,5kilót az mind tiszta izom.

na ez nem így van,a kúra után ha csökken a testsúlyod nem az izom fog elsorvadni nyugodj meg.

nem kell kreatin kúra után semmilyen illegális anabolikus dolog,maradj meg a magas protein bevitelnél.

2012. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

18:24

kreatinkúra után nem az izmom sorvad el, hanem elvileg a megkötött víz távozik a szervezetemből, valamennyivel csökken tőle az izom térfogata, ezzel tisztában vagyok. Nem szteroidokra gondoltam, meg semmi illegális dologra, hanem antikatabolikus hatású tápkiegekre, pl HBM, BCAA, WPC, ilyenek. Egyébként bodybuilder.hu-n felsoroltak egy kiló ilyet, de nemtudom melyik a legideálisabb, annyira nem értek hozzá.

2012. ápr. 5. 21:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha meg valamivel kapcsolatban teljes tévedésben élek, megköszönném ha felvilágosítana valaki, nem vagyok tévedhetetlen.
2012. ápr. 5. 21:51
 5/6 dirtboy ***** válasza:

totál nem értelek,saját magadnak mondasz ellent.

először azt írod /kérdés formában/

idézem


/A kreatinkúra utáni izomveszteséget hogyan lehet minimálisra csökkenteni?/


most meg azt hogy:


/kreatinkúra után nem az izmom sorvad el, hanem elvileg a megkötött víz távozik a szervezetemből/


akkor most mi van?

magyarán el magyaráztad magadnak hogy miért nem fogod tudni megtartani azt a 4,5kiló plusz súlyt.


egyébként nem csak víz az a 4,5kiló plusz.

izom,zsír és plusz víz sejten belül és a sejten kívül.

ezek alkotják azt a 4,5kiló pluszt.

nem baj ha lentebb megy a súlyod mert attól még az izom megmarad és nem az számít hogy mit mutat a mérleg hanem az hogy mit mutat a tükör.

2012. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fáradt vagyok már ilyenkor, elnézést... az "izomveszteséget" úgy értettem, hogy ugye távozik a víz, és így az izom is veszít a térfogatából. Legalábbis hallomásból, barátoktól így tudom. Ha ettől nem kell tartanom, akkor viszont szarok az egészbe, nem szedek kúra után semmit:)
2012. ápr. 5. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!