Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyenek a Deichmann túracipői...

Milyenek a Deichmann túracipői? A Landrover márkát találtam.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én victory-t vettem, eddig minden oké vele. sajna több tizezresre nem tellt. jobb mint a kinai.
2012. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem jött be ez a márka. A féjemnek és nekem is beszakadt a sarkánál a talp része. Gyenge az alátámasztása, még utcai cipőnek is gyenge, nem hogy túrázni.
2012. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
November végén vettem 1 ilyen bakancsot 2 hét után levált a talpa a kéregnél,bevittem javítani ami készen is lett,a gond az,hogy a kérge most is lötyög oldalra amit lépésnél is érzek és a talpam alatt kockás lyukszerű képződmények jelentek meg.A férjem azt mondja dobjam a kukába mert a legközelebbi Deichmann több mint 30km tőlünk,nem éri meg még egyszer bevinni.Nagyot csalódtam az áruházban mert cserélni nem hajlandóak nekem meg a javítgatás nem éri meg így kidobtam 8990ft+1utiköltséget a javítással....
2014. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első victory cipős kommentelő vagyok. gondolom nem aktuális már a téma, de másnak jól jöhet.


Abban a cipőben talán 150-180 km-t teljesítménytúráztam a hegyekben, és beszakadt a sarka. visszavittem másfél év után szó nélkül visszaadták az árát. mivel drágábra most sem volt pénzem, és hervis vagy decatlon messze van (5-6000 ft az utazás), megint ott vettem, most egy century bakancsot, 8000 ft-ért. nem törte a lában, jó volt, de 3 teljesítménytúra után elől kicsit beesett a talpa, olyan érzés volt mintha a zokni lenne ott felgyűrődve. Visszavittem, megint visszaadták a pénzt, nekem cipő kellett a köv túrához, választék sajnos nagyon nem volt akkor, ezért megint ilyet vettem, mert ezen kívül tök jó volt.

sajnos kezdem úgy érezni hogy megint egy picit beesett az eleje, de most nem viszem vissza, mert nincs télicipőm, ez meg jó az utcára is. csak ha hosszabb túrára megyek érezm hogy valami nem oké ott, de még nem vészes. megvárom a tél végét, sporolgatok hozzá és lehet inkább decatlonosat veszek majd.

de egyébként nekem az a tapasztalatom, ha tényleg valami baja van, visszaadják az árát.

2014. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!