Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdenék edzeni és ma...

Elkezdenék edzeni és ma voltam egy biotech boltba a boltos ajánlott nekem kreatint. Hogyha elkezdek edzeni és még mellette kreatinozok és valami folytán abbahagyom az edzést és a kreatinozást akkor le fogok engedni? 16/f

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
tudod mire jó a kreatin? tudod mi az a helyes táplálkozás? tudod az alapismereteket?
2012. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
fogalmam nincs a boltos ajánlotta tömegnövelő.. beépül a rostokba ennyit tudok..
2012. ápr. 7. 13:15
 3/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el az alapismereteket, mert sok minden nem tiszta számodra:

[link]

Ha abbahagyod később az edzéseket, akkor az izom leépül, attól függetlenül, hogy használtál e táplálék kiegészítőt vagy nem.

2012. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Izom ugyan olyan mint a haj meg a zsir.

Ha nem zabalsz sokat akkor a haj meg a zsir is lemegy rolad.

Kezdj el edzeni, de ne szedj meg vegyel semmit.

Ha mar legalabb vagy 3 honapja csinalod becsuletesen akkor talan vegyel ezt azt, mert altalaban az van, h megveszik a cuccot az emberek, mert ok most eldontottek, szal van kesztyu, shaker, ilyen fehrje meg izompolo meg minden csak epp edzeni ba.sznak lejarni.

2012. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 N0rbi04 ***** válasza:
16 évesen fölösleges a kreatin, sőt bármelyik kezdőnek az szerintem. Az a pár gramm ami meg tömegnövelőbe van nem számít semmit. Biotechtől a Nitro Gain, ami ér valamit szerintem, de vaníliás elég ihatatlan. Biotechesek meg ajánlanak sok mindent, csak költs minél többet. :D Én is azt javaslom, hogy olvass utána. Kezdésnek meg Jumbo-t, és valami vitamint.
2012. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem szeretnék kigyúrt izomember lenni , csak szeretnék egy picit testesebb lenni úgymond
2012. ápr. 7. 15:10
 7/15 A kérdező kommentje:
nagyobb hát nagyobb vállak nagyobb bicepsz nincs komoly célom , csak egy picit szeretnék 'nőni'
2012. ápr. 7. 15:11
 8/15 dirtboy ***** válasza:

ne a boltban az eladótól okosodj mert akkor a fél boltot megveszed majd a végére és pont azokat amin a legnagyobb haszna a boltosnak.

van internet tessék szépen használni és olvasni az információkat hogy egyáltalán el tudd kezdeni ezt a sportot.

így sok pénzt megspórolhatsz.

2012. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az ilyen hozzáállásból nem lesz általában eredmény. Ne úgy képzeld el a gyúrást hogy egyszercsak túl nagy leszel mert keményen edzessz. Alapból keményen kell edzeni aztán jönnek az eredmények.
2012. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Így van, keményen kell edzeni a kevésbé kigyúrt testért is. Itt egy jó cikk erről: [link]
2012. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!