Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdenék edzeni és ma...

Elkezdenék edzeni és ma voltam egy biotech boltba a boltos ajánlott nekem kreatint. Hogyha elkezdek edzeni és még mellette kreatinozok és valami folytán abbahagyom az edzést és a kreatinozást akkor le fogok engedni? 16/f

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 13:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de van hozzá akaraterőm ,csak nem akarom elvetni a súlykot
2012. ápr. 7. 16:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem olvastad el a cikket. Az nem úgy van, hogy egyik napról a másikra hirtelen izmos leszel. Ez évek munkája és fele annyi edzéssel és fele olyan jó étrenddel nem fele olyan izmos leszel, hanem tizedannyira izmos. Ezt kellene megérteni.
2012. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
áá értem köszönöm ,hogy figyelmeztettél amit küldtél.. ,de nem teszek be magamnak hogy szedek kreatint ugye? még mindig az lenne a kérdésem ha nem edzek intenzíven ,hanem csak sportolok nem intenzíven akkor eltűnik minden amit felépítettem??
2012. ápr. 7. 20:11
 14/15 N0rbi04 ***** válasza:
Kreatint ne szedj 16 évesen! Fölösleges. Na meg nem is fejlődésben lévő szervezetnek találták ki. Legalábbis nem abban a nagy mennyiségben, amit feltöltéskor magukhoz vesznek testépítők, ugyanis a szervezetben is megtalálható. Izom meg nézzük csak. Szervezet arra törekszik, hogy minél kevesebb energiából tartsa fenn magát. Izomzat fenntartása nagy energiát igényel. Ergo ha nem használod fölöslegesnek ítéli a szervezet és szépen lassan lebontja. Ez nem tápkieg függő dolog. Ja és ha nem tudod megadni tápanyagot, ami kell a fenttartáshoz szintén ez történik. Ami meg tömegnövelőben van kreatin az lóf*sz.
2012. ápr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem se kezd kreatinnal. Edzéshez legfontosabb egy jó tömegnövelő étrend. Edzés után jól jöhet egy protein + dextróz shake és persze alap a multivitamin.

Ha pedig később visszaveszel az edzésekből, használt súlyokból, akkor izomvesztés lesz.

2012. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!