Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tesztoszteronon található...

Pfdksdf kérdése:

A tesztoszteronon található edzés és diétás írásokból akkor is meríthetek dolgokat, ha nem testépítő vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, vesenydiétára tuti nincs szükségem, mivel nem vagyok sem fitness modell, sem testépítő, viszont nagyon tetszenek, mert átgondoltnak, tudományosnak látszanak, én pedig fogyni szeretnék (egy 30-35 kg-ot).


Találtam olyat is, hogy hány gramm szénhidrátra, fehérjére van egy nap folyamán szükségem aktuális súly alapján. Ezekre is építhetem a napi étrendemet?


L21


2012. ápr. 8. 21:37
 1/3 dirtboy ***** válasza:

igen az jó ha olvasgatsz a témában.

amiket ott találsz diéta leírásokat,diétáról információkat azok nem hülyeségek.

2012. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:

Sőt! A kiszámolt étrend az alapja egy normális szálkásító diétának. Az összes többi csodadiéta amit a Norbiék, meg a Nők Lapja és különböző női magazinok közölnek le, szimpla átbszások...

Ez lenne a követendő példa - amit csinálsz! Megérteni, hogy mit miért, nem csak kinézni valami nekünk tetsző idióta Martini-diétát meg nem tudom még milyen borzalmak vannak... :D

2012. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés akkor! :) Köszönöm a válaszotokat!
2012. ápr. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!